Body e başlamak istiyorum , bilgililer bakabilirmi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve unfeelinggg tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. unfeelinggg

unfeelinggg Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalaar , ilk olarak kendimden bahsediyim
    küçük yaşlardan itibaren sporla büyümüş bir bünyeye sahibim.. Yaşım daha 7 yken yüzmeye başlamıştım.. 11 yaşına kadar yüzmeyle devam edip 11 den 15 yaşıma kadar basketbol ile devam etmiştim.. Halada basketbola devam ediyorum.. Yanaklarım hafif tombul boyum 1.77 - kilom 67 - 65 civarı.. normal göbeğim salıkken az şişkin sıktığımda ise yan taraflardan tamamen fit , ön taraftan ortadan düz bir çizgi iniyor.. ve üstte 2 baklava şeklinde şişkinlik var..
    Body e başlasam hem yağ eritip hemde kas yapabilirmiyim?

2. brhmcr

brhmcr Guest

3. unfeelinggg

unfeelinggg Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki teşekkür ederim yanlız ben boyuma , kiloma uygun birşey demenizi beklemiştim..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:32 ----------

kolay kolay yorulmadığımı eklemek isterim , 5 veya 6 saat yorulmadan yürüyebilirim fakat koşma konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim..
    + Sabah sadece kahvaltı yapıp su içersem o öğün beni bütün gün idare edebiliyor ama kilo veremiyorum.

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    size cevap vererek forum kurallarını çiğniyoruz ayrıca sabit başlıkları okumadan başlık açanlara cesaret veriyoruz. fakat yapmış olduğunuz tarifler yanağım tombul sıkınca göbeğim iyi ama yanlardan çıkıyor gibi tabirler ile bu sporun bir alakası yok yağ oranınızı ölçtürebilrsiniz. ayrıca forumda bu konu hakında 100 lerce bilgi tartışma var okumaya üşenen birine yardım etmek bile hoşuma gitmiyor açıkçası. önce araştırın eğer takıldığınız yer varsa konu açarsınız.

Sayfayı Paylaş