body e başlamak için endişelerim var ve kick-box için tavsiyelerenizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fbfrkn tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba foruma daha yeni kaydoldum ve hemen bu konuyu açtım hemen sadede geliyim
    Evime yakın bir fitness salobu var burada kick-box dersleride veriliyor hangisini tavsiye edersiniz boyum 175-77 civarı kilom 57-58 zayıfım yani ve bu yüzden korkuyorum kick-box başlarsam daha çok zayıflarmıyım diye aynı şekilde fitness da alışkın olmadığımdan zayıflar mıyım diye korkuyorum zaten zayıfım hepten düşerim diye korkuyorum bu kobudaki tavsiye önerilerinizi yazar mısınız? teşekkürler

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Keşke kayıt olduktan sonra direk buraya yazmak yerine güç sporları bölümünde arama yapsaydın sorularının cevaplarına ulaşmış olucaktın. Unutma Beleş peynir sadece fare kapanında olur ;)

3. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadım nasıl yani:) yazsan olur mu

4. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    benim sana dedigim gibi 1 sene body ardindan tercihen kickboks

5. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    kick box içinde güç gerekli istediğin kadar teknik bil güçlü olup bunları uygulayamadıktan sonra ilk 6 ay body sonra kick box la devam edebilirsin diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş