body e başladım evde yalnız sorunlarım var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mermigibi1 tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mermigibi1

mermigibi1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben geçen bi kac ay öncesine kadar 1.78 boyum var bilemedin 1.79 de kilom 58 di sıskaydım 3 kiloluk dumbell ile toplam 6 tabi 64 kilo oldum kol biceps ve dumbell press le sadece ve şınav ektomorf bi zayıf bi yapım var hemen kas tuttu vucudum demekki ihyiatcı vardı şimdi benim sorunum hacim kazanmam şuan cok kötü bi durumda deilim kol anlamında ama omuz anlamında cok dar ve asagıda bi vucudum var 64 kilo oldum ama cristiano ronaldo gibi bir vucudum olsun istiorm yani yani tank gibi olmak istemiyorum sadece fit olmak istiyorum :D sıkılaştırlırılmış bi biçimde ama şuan zayıfım nası onun gibi olcam 75 kiloyu görmem mi gerekiyo yani bunu nasıl sağlıcam bana dumbell ile hareket sölermsiiniz 3 kilo hafifmi yada kaç kilo almam gerekiyo ? salon şartmı ?

2. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Cristiano Ronaldo gibi bir vücudunun olması için en en en az 2 - 3 senelik sağlam bir salon antrenmanı ve ona mukabil sağlam bir beslenme düzeninizin olması gerekiyor bence :)

3. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    :))) cristiano ronaldo vücüdünü oyle hemen yapamazsın en az 3 yılını vermen lazım aksatmadan ne sandın

Sayfayı Paylaş