Body Building'e başlicam.Yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TaoOfJeetKuneDo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Merhabalar,
    Ben Body Building'e başlamak istiyorum.Fakat bu konuda pek bilgim yok.BodyForumTr Ve Değerli Forum Üyelerinin,Bu Konuda bilgili,tecrübeli abilerimin,varsa ablalarımın ve kardeşlerimin yardımıyla bu işi başarıcağımı düşünüyorum.Çok yüksek irade ve istikrar sahibi bir insanım.Bana verilen her görevin üstesinden gelirim.Kendi isteğimle yapmak istediğim bir işin altından kolayca kalkabilirim.Fakat Body Building konusunda bir bilgim,tecrübem olmadığı için sizin yardımınızı almak durumundayım.Tabi yardım ederseniz.Etsenizde etmesenizde teşekkür ederim.

Boy: 1.87
    Kilo: 91

Kendi başıma bilinçsizce Mekik denemesi yaptım.
    30*10=300 Mekik çektim.3-4 Gündür Boynum,Belim,Karnım,Göğsüm Sancılanıyor.Bunun sebebi aşırı yüklenmemidir?

Ve Beslenme Olsun,Antreman Olsun,Çalışma Programı Olsun Yardımcı Olur musunuz?

Şimdiden teşekkürler.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    selam TaoOf---öncelikle hoşgeldin aramıza:) daha sonra yeni başladığına göre vereceğim link işine yarayacaktır daha sonrası için ise beslenme,diyet v.s hertürlü konu için forum içinde arama yaparsan her istediğini fazlasıyla bulacaksın...

Flexor'un açmış olduğu konu linki buyur; https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t12393.html

TaoOfJeetKuneDo bunu beğendi.
  3. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Hoş bulduk :) Yardımın için çok teşekkür ederim kardeşim.Gece yarısı hiç zorunluluğun yokken yardım ettiğin için teşekkürler.İyi akşamlar.

demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ne demek TaoOfJeetKuneDo burdaki herkes birbirine destek yardım v.s için burda...yarıdm edebildiysem ne mutlu bana..bu arada belirtmek isterimkii yeni olduğun için bilmiyor olaiblirsin..üyelere nikleriyle hitap ediyoruz burda başkası uyarmdan ben belirteyim...ok

Sayfayı Paylaş