Body building'e başlamalımıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mücahit98 tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mücahit98

Mücahit98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle forumda yeniyim herkese selamlar,saygılar. :) Body building sporuna çevremde ki insanlar sayesinde merak saldım. Bu sporu yapan kişiler tanıdık olunca gelişimlerini gözlemleme fırsatım oldu ve bende, ben neden yapmıyorum dedim ve bu sporu yapan bir kuzenim ile salona yazılmaya karar verdim. Öncelikle amacım kesinlikle insanlara hava yapmak,kızlara şov yapmak gibi ergence şeyler değil. Sadece biraz özgüven kazanmak ve sağlıklı, fit gözüken bir vücut ortaya çıkarmak. Şuan da yaşım 16 (Şubat ayında 17 olacağım) boyum 1.81 cm kilom ise 72. Kilolu gözüken bir insan değilim çelimsiz zayıfta sayılmam. Vücudumun doğal bir kalıbı var galiba babadan gelen bir özellik :) Benim bu sporda ki tek endişem büyüme çağında olduğum için boy uzaması v.b gibi şeylerin yavaşlaması durması gibi şeyler. Aslında benim yaşımda ki arkadaşlarım bu spora başlayalı boy olarak 2-3 cm uzadılar ben hiç kısalan görmedim ama işte halk arasında ki efsane olmasından ötürü endişelenmiyor değilim. Sizlerden ricam kişisel görüşlerinizi benimle paylaşmanız. Şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum. :)

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    başla,kısalmazsin,kendine guvenin gelir,sabır sporudur 3.ay gelisemiyorum diye baslik acma ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mücahit98 bunu beğendi.
  3. Mücahit98

Mücahit98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Sabırlı bir insanım ve çevremden gördüğüm kadarıyla biliyorum bu işin zaman gerektiren bir iş olduğunu. :)

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    benim kardesim 14 yasinda,ben bu kis onu salona getirmeye basliycam. sende vakit kaybetme ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mücahit98 bunu beğendi.
  5. Mücahit98

Mücahit98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tamam hocam önerinizi dikkat alacağım tekrardan teşekkürler. :)

Eresbos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş