Body Buildingde biten 7 ay

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Beratakarr tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Beratakarr

Beratakarr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    S.a arkadaşlar bu sporda 7.ayım bitti nasıl gećtiğinden bahsedeyim . İlk 3-4 ay beslenmem 0 olmakla birlikte verimsiz geçen ant . yaptım bunda maddi sikintilarimda etkili oldu. Haliyle bi surecte gelişim min oldu son 2.5 ay ilk aylarim beslenmem oldukca guzel oldugumu dusunuyorum antrenmanlarim da cok iyi olmasada fena degil .
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mart 2016 ---
    Beslenme duzenimden bahsetmek istiyorum sabah : 120 gram yulaf 6 yumurta 2 sari 2olcek gainer yarim olcek protein t. 1 cay kasigi tarcin 200 sut ant oncesi 350 gram kepekli makarna 100gr ton baligi ant sonrasi hemen 1 olcek protein tozu %100 uzum suyu ile 1 muz ana yemek 250 bulgur. 175 gr tavuk g. Son ana ogun 250 gr esmer p yatmadan once 120 gr lor p. Ara ogunler1 10 gr badem 15 gr ceviz yesil cay 2. Ara 200 gr light yogurt 30 gr yulaf kahve
    Olculerim boy 1.78 kilo:60.5-69.5
    KOL:28.5-34
    OMUZ:104-111
    GOGUS:87-96
    BEL:71-74
    Şuan hocanin verdigi programlara uymaya karar verdim ozellikle kollarimin yetersiz olduğunu düşünüyorum . Hedefim 2017 eylul atletik fizik ilk deneyim butum yorum ve tavsiyeleri bekliyorum hocalarim ve arkadaşlarım bu benim için çok onemli

Son düzenleme: 31 Mart 2016
  2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    tebrikler güzel ilerleme 7 ay için ama sankı karbonhidrat alımın fazla gibi enerjim artın derken vüccudunu cok yağlandırma derim. Birde bi iki ay sonra kas yapılanman yavaşlayacaktır. Buna hem maddi ham manevi hazırlık ol supplementlerle besinlerini kombinleyerek vücudun adapdasyon dönemlerini rahat atlatabilirsin bence şu ana kadar başarılı.

3. Beratakarr

Beratakarr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    V.g geliştirme hayatım oldu yarışmayi ruyalarimda goruyorum . Karbo tavsiyen icin tesekkur ederim yaklaşik 350 gram karbo oluyorum hacim icin bunu gozden geciricem ozellikle aksam son ogunde karboyu azaltip tavuk miktarini 200 e cikarnayi dusunuyorum

4. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Güzel bir gelişme azim ve gayretle bişeyler başarmışsın tebrik ederim.Bende katılıyorum özelliklede akşam vakti karboyu azaltmalısın

5. Beratakarr

Beratakarr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler bu haftadan itibaren aksam ogunu karboyu azaltip proteini artirmayi denicem.

Sayfayı Paylaş