body building ve yüzme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve oflureis61 tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oflureis61

oflureis61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizden bir koonuda yardım istiyicem ben 2 ay önce bodyye başladım son 1 ayda protein tozu kullandım vücudumda çok abartı olmasada gelişmeler var ve şuan çoğu kişiye olduğu gibi spordan sıkıldım artık esikisi gibi gidesim gelmiyor gitmemek için kendimce bahaneler arıyorum ve bu zamanda biraz bodye ara verip acaba 1-2 aylık yüzmeye başlasam mı diye düşünüyorum ve sonrasında tekrar bodyye dönerim böyle böyle 2 ay body 2 ay yüzme yapsam sizce nasıl bir etki görürüm yaşım 19 boyum 1.75 kilom 63 yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme: 22 Eylül 2012
  2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    O dediğin sıkılma durumları vs herkeste olan bişey. Bende de sık sık olur fakat belirli bir süre içinde ulaşmak istediğin bir hedefin varsa (Mesela ben seneye bu zamana kadar yapmayı planladığım/istediğim bir vücut var bunun için kendimi zorluyorum gitmek için) bu seni hırslandırır. Aklına şunu sok, eğer disiplinli yapmazsan sürekli bahaneler uydurursan vs o hedefine hiçbir zaman ulaşamazsın. Onun dışında motivasyon videoları izleyebilirsin o da çok işe yarar kendimden bilirim. Ha illa sıkıldım bu spordan yapmicam diyorsan yüzmeye git en azından sevdiğin bir sporla uğraşmış olursun.

Bu arada yüzmenin vücut üzerinde öyle aman aman bir etkisi olmaz. Kondisyonun vs gelişir fakat o da 2 ayda olacak iş değil, gördüğün o profesyonel yüzücülerin tümü ağırlık çalışıyor :) Ama dediğim gibi bırakmakta kararlıysan yüzmeyle uğraş o da faydalı bir spor sağlık açısından,

3. oflureis61

oflureis61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolasın yorumların için kararsızım halen...

Sayfayı Paylaş