body building ve sex

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve madman tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    ben kardiyo gününe sex koymak istiyorum sizcede mantklı degil mi

2. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

Komik mi şimdi bu ?

Ayrıca da Forum Kurallarına göre :

10.4 Troll olmayın :
    Başlıklara ; sırf ilgi çekmek, popüler olmak veya konuyu sabote etmek için ana konudan bağımsız , üyeleri tahrik edici nitelikte mesajlar yazmak yasaktır.Bu kuralı ihlal edenler uyarılmaksızın süresiz uzaklaştırılacaklardır.

Son düzenleme: 29 Haziran 2012
    Azi bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili jkdo ;

Tabiki de olabilir ,

Rutin kardio çalışmanızın sonuna 4 set 20 tekrardan ekleme yapabilirsiniz .

Saygılarımla , Danny Boy ...

SAVAŞ74, R10, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    senin seks kelimesini kullanınca tahrik olacagını(milletin) tahmin edemedim k.bkma.bu basslıgı okursan millet haftada kac kez yaptıgını da yazmıs.benim sex ve kardiyo kelimesini kullanmam mı seni bu forumun moderatoru yaptı. uzun zamandr aklımda olan bi soruydu ve dannyboy gereken cevabı espriyle karısık verdi:).ayrıeten ilgi cekmek gibi bi derdim de yokki forumda arama yapmısım kardiyo ve sex kimsenin de dikkatini cekme gibi bi derdim 2006 dan beri üyesiyim bu sitenin sadece 184 mesaj atmısım.cok dikkat cekici ve populistim

Son düzenleme: 29 Haziran 2012
    Danny Boy bunu beğendi.
  5. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Mod.luk tasladığım,geçindiğim,modlukta gözüm falan da yok.Ayrıca o kadar da bilgim-tecrübem yok.

İkincisi konuyu kişiselleştirme,tahrik gibi bir unsur da yok buradan da şahsi atışma yapma.

Burada benim demek istedim espri mi ciddi mi yazdığın konusunda açıkça belirtmeyişin.Trollük olmadığı açık değil.'' ben kardiyo gününe sex koymak istiyorum sizcede mantklı degil mi '' yazmışsın.Sanki seksi antrenman yerine koyuyormuşsun gibi yazdığın algılanabilir.Seks ve efor sarfetmek hakkında yazsaydın keşke o zaman.Ya da sperm ve protein oranı gibi vs.Seks bu cinselliğin bir parçası işin içinde psikoloji de giriyor sırf fiziksel bir olay da değil.

Ayrıca da öyle bir yazmışsın ki seksi kardiyo gününe yerleştirmek vs.Özel hayatını yazmışsın resmen.Gününü saatini dakikasını da yazsaydın bari.

6. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    sonucta az agırlık cok tekrar mantıgıyla ve kardiyovasküler sistemi calıstırma mentalitesi bakımından faydalı buldugum hem keyifli olan ve bir okadar da yağyakımını azaltan bu yöntemi kullanan arkadaslarımız mutlak oluyordur.belki biri cıkarda der ben düzenli olarak haftada su kadar gün kardiyo üstüne yada kardiyo yerine yaptım gayet iyi oluyo diger günlerki agırlık antrenmanımı etkilemiyor vsvs diye cevap verebilirdi.bu arada en azından ben yine kac posta oldugunu yazmamısım özel hayatı yansıtmak acısından benimki iyi yine :) (digerlerini yadırgamıyorum bence iyikide kisisel masturbasyon sonrası cinsellik sonrasının antrenmanlarına etkilerini sormuslar ve kimileridedeneyimlerine dayanarak cevap yazmısl) neyse birbirimizi yanlıs anlamısız üslubun basta biras ters geldi.zaten daha once biri deseydi kardiyo günü cinsellik yasamam ertesi günkü antrenmanımı etkilemedi veya verimini artırdı gibi ozaman zaten boyle bi soru yazmazdım

themertyildiz bunu beğendi.
  7. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Tamam yanlış anlatmışsam kusura bakmayın. :)

İyi forumlar...

jkdo bunu beğendi.
  8. korpiklaanii

korpiklaanii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gelişime olan etkisini bilemiyorum ama kendimden örnek verecek olursam antremandan 1-2 saat önce mastürbasyon yapatığım günlerde daha ağır girdiğimi farkettim. daha az yoruluyorum daha güçlü oluyorum ve çalışırken konstrasyonum daha yüksek oluyor.

9. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Seks aslında faydalıdır vg ve fitness için yapılan bir araştırmada erkeklerin boşalmadan sonra 7 gün boyunca testosteron hormonlarının artışı görülmüş ve 7 günden sonra yeniden normal seviyeye geldiği görülmüş ama fikrimi sorucak olursanız spordan 5-6 saat önce ve spordan 4-5 saat sonra seks yapmamanızı tavsiye ederim spordan önce yapılan seks yorgunluk yapar sonrasında ise zaten yorgun ve dinlenmekte olan vücudu yormuş olursunuz antremandan sonra uyuyup uyanmadan önce yapılmasa dahada iyi olabilir

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    sex yapmak degilde sex istegi duymak ama sex yapip bosalmamanin testoyu arttirdigini dusunuyorum, bosaldiktan sonra testo dusuyordur ama bosalmadan argo dilde azgin aygir gibi olmak.
    dogal steroid. tabi sadece varsayim.
    kotu yonu sosyal hayatinizda sapik muammelesi gorebilirsiniz.

11. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bodyforumtr'de herkesin kız arkadaşı var galiba. 26 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı. Yılda 1 ya da 2 kez eskorta gidiyorum.

Sayfayı Paylaş