1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Body building de 2 yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Karakul3s tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Karakul3s

Karakul3s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
  2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Biraz yağ sorunu var, kütlen bence iyi. Yaz geldi 1 ay sıkı diyet yapsan ve parçalamaya yönelik antreman yaparsan o yağ sorunu gidebilir diye düşünüyorum fitt vücudun biraz üstünde vücudun olur bence buda yüzüne gider .)

Karakul3s bunu beğendi.
  3. Karakul3s

Karakul3s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Evet , 5 kilo filan bir fazlalığım var diye düşünüyorum bende.Haziran ayından sonra 1-2 aylık bir diyet yaparak vermeyi düşünüyorum.

4. runoo

runoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 senede çok daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.Eski fotoğraflarına bakılırsa kilo almışsın ama vücut hatların belli değil.Sırtın baya iyi durumda gerçekten, bence biraz parça yapmalısın omuz kol vs..İyi çalışmalar.

Karakul3s bunu beğendi.
  5. Karakul3s

Karakul3s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Evet son aylar da aldığım kilolar nedeniyle hat filan kalmadı.Önümüzdeki aylarda bişeylar yapıcam. :)

6. rasimsky

rasimsky Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Burdur
    bende 2 yılıma girdim ama yurtdışına cıkıcam ara vericem belkide artık sonlandırıyorum sporu.hiç katkı maddesi kullanmadım en son amino aldım universal 3001 8 tablet kullanabildim ve şimdi başka arkadaşa sattım uygun fiyata.dönem dönem ara verdiğim oldu 2 dönem ve 2 şer ay yani toplamda 4 ay ara verdim avatardan görebilirsin 2 yıl oldu sproa ayak basalı.

sana gelince katkı maddesi kullanmamaya bak ara verdiğin zaman tekrar başladıgında hemen toparlıyo vücut

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:33 ----------

omuzlarda gelişme var önden bakınca belirgin kilo alman gerekiyo ve standart ağırlıkta yaptıgın okadar belliki arttır zorla, yalnız dikkat et sakatlanma ağırlık kaldırırken gücü kastan verdiğini hisset ve ortalama 1 saat takıl salonda.Beslenme konusunda ise nekadar yersen okadar kilo alırsın mantığı gütme "nekadar düzenli beslenirsen" okadar kilo alırsın bunlar benim uyguladıgım çözümler ve ayrıca sporda yaratıcı ol geliştir aynı programla çalışma.55-60 kilo arasıydım şimdi 70-72 kilodayım...

7. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    2 seneyi hiç çalışmamış farz ederek, yeniden supplement desteği ile başla.. bence 2 seneye göre zayıf bir vücut kim ne derse desin. 2 sene bu boru değil... ama hiç değilse temeli atmışsın. bunun üzerine 2 sene sağlam yiyip çalışırsan o zaman fena olur işte

8. Karakul3s

Karakul3s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bu aralar supplement desteği kullanmayı düşünmüyorum.Beslenme programını düzene soktuktan sonra belki kullanabilirim.

Sayfayı Paylaş