body boy uzamasını durdurur mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mankiw tarafından 5 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar
    geçn gün grip olmuştum doktara gitti, doktorla muhabbet ederken spordan konu açıldın, sora konu body geldi, bana body yapmamamı önerdi boy uzamanı yawaşaltr hatta durdurur dedi, ben tam tersi biliodum body boy uzamaya yardımcı olur die ama doktor aklımı karıştırdı ama yine aynı noktor protein tozu ve aminoasiler hakkında olmlu konuştu, bi zararı yok onalrın dedi zatten vucut fazla proteini dışarı atıo dedi
    arkadaşar kafam karıştı
    19 yaşındayım 4 ay sora 20 olcam boy 1.72 filen hani 2-3 cm uzasam fena olmazdı , gerçi bu yaştan sora uzayacağım die bişi yok o şansa kalmış ama body etkiler mi aaacabaa, bazıları ağır kiloların altına girme dio ama ağır kilo ne derken ne kadar:)))

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu saatten sonra biraz zor uzar 16 yaşımda bodye başladım 17 yaşındayım şimdi 1 yılda 4 cm boyum uzadı daha uzarmı bilmem ama boy uzunluğum iyi daha uzarsada fena olmaz ama söyliyim bana bir şey olmadı body yok boyu kısaltır falan bunlar araştırmayan bilmeyen insanların söylediği şeyler ayrıca kemiklerin gelişimine kaslar yetişemiyor bodyle kaslarının uzamasına yardımcı oluyorsun programım aşırı ağır değil ama 1 yılda inanılmaz yol katettim

mypyasin bunu beğendi.
  3. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Body voleybol hatta yüzme. Aşırı yapılıp düzgün beslenilmediğinde boyu harbi kısaltır. Düzgün beslen kalsiyumada dikkate edip ki zayten öyle yapmak zorundasın, bişi olmaz. Arnold 15 inde başlamış ama kısa boylu değil hatırladığım kadarıyla. 14 ünde bodyye başlamış bi pankreas güreşçisi adam vardı bayaa uzundu.

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.