Body başladım.hata mı yaptım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mylifez tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mylifez

Mylifez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle , body başladım , boyum 1.90 vücüdum ince.kas oranım biraz düşük çıktı.

2 aylık programım aletler ile bench press yerine chest press var mesela , sorunum şu ağır basamıyorum ve bu beni çok üzüyor.6 aylık peşin verdim ettafımdaki sporcular üçgen en kassız olanı bile benden daha fazla basıyor.

Chest presste 20 kilo sadece 1 set yapabiliorum 2. Sette tıkanıyorum 15 zorlayarak oluyor piskolojim bozuldu.

Yardımlarınız bekliyorum

2. Mylifez

Mylifez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. iselvi

iselvi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kaldirabilecegin en agir kilo ile 6 tekrar ile setlerine devam et zamanla guclenir sende agir basmaya baslarsin :)

Tepetaklak yaziyorum hatam varsa affola.

4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Bodyde ilk 6 ay kaldirilan agirlikdan cok hareketin formunu ve nizamiyetini oturtmaya onem vermelisin zamanla agirliklar articaktir

alpaslanözden bunu beğendi.
  5. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    forumu biraz araştırın cevabı bulacaksınız zaten. yüksek ağırlık düşük tekrar sizi bitirir ve sakatlıklardan spordan soğursunuz. en az 6 ay düşük ağırlık yüksek tekrar çalışın ve yüksek proteinli beslenin . . o boy ile squat zor olsada düşük ağırlıklarla squat deadlift ve sırt hareketleri çalışarak kas kütlesi ve dayanıklılığı artırın. kollara çok yüklenmeyin önce genel vücut güçlenecek. şınav çalışın benchpreste daha iyi olacaksınız. ve 6 ay sonra zaten kendinize program yazabilecek duruma geleceksiniz. başarılar.

Sayfayı Paylaş