Body Başlıcam Yaş VE Kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve by_dangerous tarafından 12 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. by_dangerous

by_dangerous Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze Merhaba.
    Ben 16 yaşındayım ve 180 boyunda 48 kiloyum.Yani çok zayıfım.Kilo almak için body gitmek istiyorum.Bi 10 kilo alsam yeterli olucak fakat yaşım nedeniyle gitmem uygun olurmu acaba bilmiyorum.Bazıları gidersen gelişimin durur boyun kısalır diyorlar tam gelişme çağındasın.Ne yapmalıyım.Yardımlarınınızı bekliyorum.weightlifter

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Yaşında sorun yok gidebilirsin.Ancak çok fazla ağırlık altına girme kilo alıcam diye.Yani squat,deadlift tarzı hareketlerden uzak dur şimdilik.Zaten salona yazılınca oradaki hocan sana uygun bi program yazar.Sende gelip burda yazarsın bizde yorum yaparız.Ancak salona başlamakla bitmiyor.Beslenmeni komple değiştirmelisin.Bu sporda beslenmenin önemini anla iyice.Beslenme bölümüne gir.Bütün yazıları oku.Merak ettiklerini sor.Boyunun gelişmesinin durması,kısalması gibi şeyler hurafedir.Ayrıca doğru yaptığın taktirde hem büyümeni,boyunun uzamasını ve sağlığını olumlu etkiler.Bu kadar korkmana gerek yok.Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş