body at home

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kobione tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kobione

kobione Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler ben 16 yaşında 6 ay spor salonuna gittim ve gayet iyi sonuçlar aldım 24 cm kolum varken şimdi 32 cm kolum oldu 57 kilo iken 65 kilo oldum sonra sınavlar nedeniyle bırakmak zorunda kaldım ama pes etmedim evde tek bir dumbla çalıştım internette bulduğum 30 dakikalık ğöğüs egzersizleri yaptım (şınav) protein ağırlıklı beslenmeye çalıştım 3 ay böyle gitti

size sormak istediğim bana evde bana tek dumbla(5kg) yapılabilecek omuz hareketleri ,ön kol egzersizi ,göğüs egzersizi ,nasıl beslenmeliyim(buna cevap verirken lütfen protein ağırlıklı beslen deyip geçmeyip ne yiyeceğimi söyleyin)

2. freeagle

freeagle Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Bu kadar armut düş ağzıma düş olmayın sabit konularda bütün aradığın cevaplar mevcut.

Blonde bunu beğendi.
  3. Sinan Ak

Sinan Ak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende evde yapıyorum 15 yaşındayım bro bence ilk işin dumbell'i ikile ve bide barfıks barı al ve program yaz kendıne evde yapabılecegın bır program bende 11 - 11 dumbell var. Birde barfıks barı var guzel bır programda yaparsan guzel olur. Başarılar.

4. kobione

kobione Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    eyvallah bro

5. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    forumda var evde yapılabilecekler gerçekten istersen evde,işte fark etmez olumlu sonuçlar alırsın salonda çalışmak diye bir şart yok

Sayfayı Paylaş