Body İçin Gerekli Mazemeler...!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lionw4rez tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar Ben Tokat'ta oturuyorum Tokatın bi ilçesinden buda body salonu yok bende vücut geliştirme konusunda çok hırslıyım evde mekik şınav felan yapıyorum ama artık biraz daha fazla yapmak istiyorum anlıyacagınız birazda hırs basdı beni 500 600TL gibi bütcem var evin bi odasına Küçük bi body yapmak için yer ayırdım ama ne alıcagımı tam bilmiyorum Bana yardımcı olucaklar Varsa Şimdi'den Allah Razı Olsun İyi Akşamlar.

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Makinelerden neredeyse hiç anlamıyorum ama ev için şunları öneririm eğer makine almıycaksan bir ağırlık seti al ilk önce sonra barfiks demirleri ve mekik aleti al kardiyo içinde fiyatlarını bilmiyorum ama koşu bandı alabilirsin birde ip alırsan olur :) Başarılar diliyorum :)

3. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yinede Teşekkürler Kardeş Ben Özelliklerimi Yazmamışım Yaş 17 kilo 55 Yağ Oranım Yok Denecek kadar az Ölçdürmüşdüm Unuttum Şuan

4. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    ayarlanbilir agırlık sehbası
    168 cm uzun bar
    2 ader 36 cm dumbell barı
    döküm plaka , 50-100 kg arası
    barfiks demiri ( kapıya monte edilenlerden degilde , daha kaliteli tavana monteli olanlardan al veya kendin yaptır demirciye , fazla bişey tutmaz )
    dips aleti ( bunu bulman zor ama çok ucuza yaptırabilirsin demirciye veya pvc borulardan kendin yapabilirsin )

Ocensers ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ağırlık Sehbası var Ama bu dediklerini alıcam salona gitmiş kadar vücut yapabilirmiyim peki bu aletlerle Bu konudada bilgi alırsam yeter hepsi bunların

6. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Ağırlık Set'leri var cok işine yarayabilir ben ilk 2 ay oyle baslamıstım
    İp bul satın alma antermandan once 5 10 dakika ısınırsın
    Sehpa al cunku senın ıcın en gereklisi o bunlarla idare edebilirsin bir süre tabi mekik,barfix,şınav bunlarsız olma evde yapabilecegin dumbell haraketleri forumda mevcut Hadi durma 1 gün 1 gündür

7. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    2 Adet Sandalye İle de Uygulanabilir.

Zerk bunu beğendi.
  8. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkeze Teşekkür Ederim Ama Ben Şunuda öğrenmek istiyorum

Şimdi Ben Bunları alıcagım kesinde salona gitmiş gibi vücut yapabilirmiyim evde Bu Mazemelerle Peki.

9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    yaparsın o konuda fazla şüphen olmasın , sen yeterki düzgün beslen , antreman yap ve uyu

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay kadar spor eğitmeninin bilgili ilgilenen birisi olması şartıyla salona gitmelisin yerinde hareketlerin doğru yapılışını öğrenirsin böylece imkan yoksa bol bol antreman videolarını seyredebilirsin evdede olur tabi vücut geliştirme ama salondaki gibi olamaz derim çünkü alet fazlalığı söz konusu olduğundan hele ki bu sporda ciddi hedefleri olan salona gitmeliler

Zerk bunu beğendi.
  11. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Salona Gitme Gibi Bi imkanım olsa gözümü kırpmam giderim Bütcede Sıkıntıyo ne gerekse alırım ama spor salonundaki gibi degil benim sadece fit bi vücut istiyorum vücut hatlarımım belirgin olmasını istiyorum yağ oranım az sadece evde yapmış oldugum mekik şınav hareketlerim sayesinde 1 ay içinde karın kaslarımı büyük bi derece içinde çıkarttım belli oluyor biraz araştırma yapdım genetikden oldugu kanısına vardım Sanırsam Böyle.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ortalama bir vücutsa sorun yok yukarıda arkadaşın yazdığı benimde teşekkür ettiğim listeyi yavaş yavaş satın al yukarıda yazdığım gibi antreman videolarını internetten dikkatli bir şekilde seyret kolay gelsin sana

13. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok Teşekkürler Kardeş Allah Razı Olsun Yardımcı Oldugunuz Çok Teşekkürler İyi Akşamlar. :)

14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar alınması gereknleri yazmış.hareketleri yaparken ayna karşısında dur kendini izle sonra videolar aklına gelsin böylece en doğrusuna ulaşırsın bence.ürünlerin fiyatları hakkında araştırma yap bulunduğun yerdeki fiyatlarla hepsiburada gibi internet sitelerindeki fiyatları karşılaştır bazen internette çok güzel kampanyalar oluyor.

15. lionw4rez

lionw4rez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Araştırmamı yapıpdım kardeşim sipariş verdem 300tl tuttu bide protein tozu aldım

16. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    en basit hali dostum beni dinle.. barfiks demiri fln geç derim..

600 tl bütcen var..

altis hg 100 çalışma istasyonu(430 tl kendim aldm kurması zor ama spor salonundaki bir çok makinenin birleşim hali her bölgeni calıstırırsın . karın hariç) ;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/al...aspx?productId=sporaltis628&categoryId=355457

50 kg döküm set 1 uzun 2 kısa bar (uzun bar 160 cm) her işini görr ;
    http://www.hepsiburada.com/Liste/de...spx?productId=spordelta1357&categoryId=387329

şimdi bunları aldın. güzel bi benc yatagı yap yada evdeki olanlardan birşey yap sadece omuzlarını ve belini tutsun dar olsun yani. bencini onda hallet. karın için mekik tekniklerini uygula. barfiks için çalışma istasyonunda enseye çekişi uygula . olmadı kapılara asılır çekersin bu zor deil enseye çekiş yetecektir sana. 50 tl gibi bir miktar arttı ama onuda bayramda bi yerde toplar alırsın.. öle ayrı ayrı plaka almayla bu iş olmaz 2 sini bir al. herşeyini karşılayacak. bende o calısma istasyonuyla voitin 50 kg döküm seti var. ben çok para verdim voite. o kadar pahalıya gerek yok iyi çalışmalar..

StrongToMan bunu beğendi.
  17. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    SouL61, Haklı İyi Yorumlamış Durumu,
    Ek Olarak Eviniz Müsaitse Duvardan Duvara demir Çubuk Geçir Orada Barfiks Halledersin.

Birde altis hg 100 Yanında Mekik Aleti Zaten Veriliyor Hediye Olarak.

SouL61 bunu beğendi.
  18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bak kardeşim önce bu siteyi oku birşey alınıcaksa kim iyi bilir kim bilmez bunu öğrenmelisin önce , Body salonundaki her makineden bir adet almaya kalksak ne kadar tutar fiyatı düşünemeyiz.şimdi sana bir kapı barfiksi bazında çok fonksiyonlu , dips , barfiks , şınav , mekik yapmanda kolaylık sağlıyıcak alet almalıyız adı(çok fonsiyonlu barfiks aleti fiyat 20 tl ) bir bar , halter ve dumbell seti..

Sayfayı Paylaş