bob sapp (tyson ın korktugu adam :):):)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve StRoNgMaN tarafından 26 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. swat333

swat333 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bob shop abartmayın yalan bu adam ya vucut sırf sokakta senin benim gibisini döver sporcu olcak adam deil kameraya oynuo

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    O kadar değil artık yani .
    Bob sapp diyoruz burada 205 cm civar boya 170 kg civarı bir insan evladı
    Yumrukları adamın balyoz gibi .
    Her sporcu kameraya oynar sonucta show dünyasıda işin içinde
    kamerayada oynaycaksın
    Mike tyson kendi zamanının en iyi boksörü Bob sapp ile kıyaslama yapmak yanlıs olur .
    Bob Sapp ben döverim diyosan eğer evet haklısın döversin ancak seninle birlikte kafadan bi 10-15 kişiye daha ihtiyacın var .thums:

3. tufan73

tufan73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    K1 dövüşçüleri yılda dünyanın macını yapıyorlar herkez yenilir kimse yenilmez değildir .Bunun örnekleri tarih zaten gördü ,
    Muhammed Ali den tutunda Mike tyson a kadar yenilmezim diye iddia eden herkes elbete bir şekilde yenildi.
    Bob sapp Fıs oldugunu düşünenler biraz daha araştırsın adam ağır kilosundan dolayı da hızlı değil ama yumrukları dağları bile deler öle bi adam .
    O adamın yumrugunu yiyen adamın vay haline .:)
    Önemli olan tekrar ayaga kalkabilmektir .thums:

5. tufan73

tufan73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bob Sapp 15-20 kadar çok net yumruk attı fakat 70 kiloluk japonu devirememişti ve yumruk atmayı bıraktı dirsekleriyle rakibinin kafasının üstüne defalarca vurdu adamı yine deviremedi sayıyla maçı aldı yani yumrukları dağ devirmeyi bırak Barakula sıradan bir profosyonel (+90kg) boksörün kü kadar bile güçlü değil.Kısacası kollarının o kadar büyümesi kolların çalışma şeklini bozmuş.

7. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
  8. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Birkaç videosunu seyrettim, adam iki tane nizami darbede hemen yere yığılıyo, üstelik vuranlar da kendisinin yarısı kadar. Tyson'ın ringlerdeki zamanlarda ton cinsinden ifade edilen yumruğuna karşı bi şey yapabileceğini zannetmiyorum.

9. salih61

salih61 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci

Adamın kafasını ezmişler sanki.

10. saryy

saryy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar videolar ve yorumlar çok güzel hepsini okudum ve izledim teşekkürler..

ama tyson bu hayvanı ilk roundda yener bunun tartışmasını yapmak bile bana komik geliyor adamda teknik adına en ufak bişey yok yumruklarını sokak kavgasında sallarmış gibi bi hali var evet çok güçlü olabilir ama tyson kadar değil tysonun yumrukları tonlarla ölçülürken ben bu adam için böyle birşey duymadım hiç tyson en iyidir her zaman bu adam sporcu bile değil bana göre hayvan gibi olmuş ve bu sporu yapmaya başlamış o kadar ayrıca tyson korktu falan derken bence bidaha izleyin tyson bu adamı dikkate bile almıyor adamın tek amacı show tyson ise sadece gülüyor ve aslında onu dikkate bile almıyor...TYSON İS THE BEST!!. UNUTMAYIN :D

Sayfayı Paylaş