Boş kasmış görünen şekiili vücüt

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zenci beyaz tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zenci beyaz

zenci beyaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelkle merhaba

Sorum şu ben mesala sadece şınav çekiyorum ve mekik yapıyorum arada barfiks ımkanım yok buldugum yere aslıyorum ama vucudum sanki uzun sure bady yapan biriymiş gibi herkez soruyo bana hiç çalısmadan gelişen biceps lerde var anlamış diğilim acaaba diyom boş kasmı görünüş mü :S bana direk göğüs presste kaç kilo dıyolar ama herelde 30 dan fazla kaldırırmıyım bılemem bu genetikmidir acaba ? nedir şanslımıyım dersınız ? benı tanıyanlar bana 6 ay yapsan manyak olursuun dıyolar sizin goruslerınız nedir ?

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Fotoğraf koyarsan yorum yapılabilir.Yazdıklarından anlayamaz kimse bir şey.

3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    zenci beyaz, yanlış anlama ama foto felan koymadan böyle çalışmadan kas yaptım, vücudum çok iyi gibi yorum yapanlara forum trollu deniyor.İlk önce dogru düzgün fotolarını koy bizde ona göre yorum yapalım.

4. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    diğer arkadaşlar söylemiş foto koyman gerektiğini o konuya değinmeyeceğim vede o 6 ay salona git süper olursun diyen kişiylede bir daha oturup bu konuyla ilgili konuşma 6 ayda kim süper olmuş, vücudun iyi olsa bile 6 ayda hacimlenemezsin

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sağdan soldan her duyduğuna inanma, ve öyle sadece şınav mekik çekmeyle uzun süre vücut geliştiren birisi gibi olamazsın.

Ayrıca Türkçeni anlamakta zorlanıyoruz daha düzgün yazmaya özen gösterirsen iyi olur. Girdiğin siteyi biliyor musun ? bodyforumtr.com hala gelmiş bady yazıyorsun. Troll olabilme ihtimalinde var şu aralar foruma troller akın ediyor ama moderasyon sağ olsun :)

Ekin0x bunu beğendi.
  6. zenci beyaz

zenci beyaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız kusura bakmayın arkadaşlar kısa zamanda yeni bir konuyla fototraf yükliycem iyi günler kolay gelsin

Sayfayı Paylaş