Boş Günlerde Barfiks Çekmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dollyanna1 tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar pazartesi çarşamba cuma cumartesi olmak üzere haftada 4 gün salona gidiyorum dier 3 gün boşum arkadaşım kapıya takılan cok kullanıslı bı barfiks aleti hediye etti ve boş günlerimde barfiks çekmeyi düşünüyorum kaslarımızı dinlendirmemiz gerektiginide biliyorum ama o boş 3 günde 40-50 tane barfiks çekmek bize bi yararı sağlarmı yoksa yarardan çok zararmı sağlar bunu bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler 6 aydır bb yapıyorum barfiks çekmek çok zorlamıyo bunuda belirtmek isterim weightlifter

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    40 50 dediğin tek seferde diildir herhalde. :) Sende demişsin kaslar dinlenerek gelişir bende de var o barfiks demirinden çok hevesleniyorum ama yapmıyorum bence kendini dinlenmeye bırak. Sırt günlerinde ilk hareket olarak barfiksini son ana kadar çek seni tatmin edecektir :)

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş