Bloodly 18 Yaş 61 kg 176cm 4. Ay

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BloodLy tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar bu spora 4 ay once 56 kg de basladim su an 61 kg geliyorum. salona gitmiyorum
    ölçülerim en son şu şekildeydi;
    (Soğuk)
    Sag kol 34cm
    Sol kol 32cm
    Omuz 112cm
    Bel 72cm
    amacim oyle abartili adeleler degil estetik bir model vucudu. jeff seid idolum=D
    eksiklerimi vede yorumlarinizi yapici bir sekilde bekliyorum sagolun simdiden..

Ekli Dosyalar:

2. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    amacim oyle abartili adeleler degil estetik bir model vucudu. jeff seid idolum=D

burası düşündürücü :) jeff seid idol ama amaç abartısız estetik vücud :) çok yolun var bloodly.salona yazılmanı öneririm.

3. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    acilen karbon alımını artır derim hacim yok göğüs çok yetersiz kalmış

4. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yanlis anlasilmis olabilirim buyuk adelelerden kastim amerikan gurescilerinden cok jeff gibi estetik bir vucut
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2013 ---
    Aslinda bakarsaniz bu 4 ayda sadece son 1 ay beslenmeye yuklendim. normalde cok eksik beslenirim istahsizdim ama son 1 ay bunu biraz astim ve 3 kilo aldim.

martinez35 bunu beğendi.
  5. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim 1.76 boy için 61 kg gerçekten çok düşük :( büyük kas kütlelerini hacimlendirerek bi yerden başlamalısın göğüs özellikle üst vücuttaki en büyük ve geniş kas kütlesi ama sende yok denilecek kadar az koyduğun bir fotoda çıkarmaya çalışmışsın ama kastığında bile gerçekten çok hacimsiz .. Acilen normal kilona ulaşıp bulk yapıya girmelisin hatlarla vedaşlaşmak çoğu sporcu için kolay olmuyor +10 kilo sonuç aldığın zaman karın kasların kaybolacaktır tabii erkenden hacimlenmek istiyosan bunun motivasyonunu bozmasına izin vermemelisin iyi çalışmalar
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2013 ---
    Salona yazılmak daha yararlı ve verimli olacaktır kardeşim iyi çalışmalar :)

Son düzenleme: 18 Kasım 2013
  6. Manuelo

Manuelo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudun çok iyi fakat göğüs çalışman gerekiyor.Birazda kilo alınca çok iyi olur vücudun gerçekten.

Kanatlar çok iyi gelişmiş.programını verir misin ?

BloodLy bunu beğendi.
  7. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Sagolasin. ya kardesim ben uniye hazirlandigim icin su an spor salonuna gitmiyorum. evdeyim. kendi imkanlarimla agirliklarimla calistiramadigim bolge yok. su gogsu bi turlu gelistiremedim son 2 aydir sirf ona yuklenmeme ragmen. kanatlara dumbell row girerim 12ser 2 set. benchte ve cift kolla guzel baski oluyor.

8. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bench presse girmeden göğüsleri geliştiremezsin. diğer arkadaşların dediği gibi daha fazlasını istiyorsan salona yazıl ancak senin temel problemin kanımca beslenme. daha iyi beslenirsen biraz daha hacim kazanabilisin bu çalışma biçiminde ancak daha sonra yine sallona yazılman gerekiyor. ayrıca 37-38 40-42 kollar olabiliyor fakat 32-34 nasıl oluyor anlamış değilim. bu evrede bu kadar farkı yaratmak için çok yanlış çalışmış olman gerek.

9. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    kollarda ucurum vardi hep. halada kapatamadim. beslenmeyi duzene sokmaya calisiyorumda hacimden kastiniz sirf kasmi yoksa yag kas karisik buyumemi? birde bench icin ideal kilo nedir benim vucut referans alindiginda sagolun simdiden

10. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer iyi beslenip büyük kas kütlelerini çalıştırırsan zamanla hacimlendiğini görüceksin ama elbet yağlanıcaksın aldığın karbonhihrat ve protein vücutta depo edilmez o yüzden aldığın besinin fazlasını vücut yağ olarak depo edecektir . Aynı zamanda kasların gelişecektir ama hatların yağlandığın zaman kaybolabilir .

11. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    1 kilo daha aldim karin kaslari kasilmadan gorunmez oldu=S usttte verdigim olculer 1.5 ay onceki olculerdi. bugun olcturdum yeni olculer soyle
    kilo 62
    omuz 115
    gogus 96
    bel 75
    kollar 32.5 ve 34.5

12. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş