BLENDER'DA YAPILABİLECEK ÖĞÜNLER

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Meriç Ağırbaş tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Meriç Ağırbaş

Meriç Ağırbaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba diyerek başlamak istiyorum.Yaklaşık 1 aydır her gün spora gidiyorum ızgara tavuk göğüsü falan yiyorum ekmeği kestim zaten anlaşıldığı üzere kilo vermeye çalışıyorum bana kahvaltıda veya başka bir öğünde içebileceğim tarifler verebilirseniz çok yardımcı olursunuz.Ayrıca tavsiye edebileceğiniz yemem için yiyecekler varsa onları da duymak isterim her gün tavuk göğüsü yemekten gıdaklıycam yakında :) Ve son olarak kullanmamı önerdiğiniz bir protein tozu markası var mı? Yağ yakımını hızlandırmak içinNUTRADE Xtreme 3000 kullanıyorum.

2. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    dynamatize 0 şeker olan whey proteini öneririm fakat yağ yakımı yapıyorsan protein kullanma

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Protein içeceği için=
    5 yumurta beyazı
    300 ml yarım yağlı veya yağsız süt shakerda çalkalayın
    Normalde çilekli veya çikolatalı dondurmadan 1 kaşık konuluyor ozaman çok lezzetli oluyor ama diyet döneminde konmasasa olur zaten süt yumurtanın tadını örtüyor
    Toplam 25-30 gr arasında bir protein oranına sahip..

4. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kahvaltı için omlet ;
    1 tatlı kaşığı zeytinyağını tavada kızdır
    4 beyaz 2 tam yumurtayı 1 tavaya kır , üstüne 50 gr kadar yulaf ezmesi at , biraz baharat at ( pulbiber , karabiber ) , 50 gr kadar lor peyniri koy ve bi kaç tutam maydonoz dilimle
    hepsini karıştır 2 yüzünüde 5 dk pişir muhteşem bir sabah kahvaltısı 1 dilim kepek ekmeği ve yeşil çay la birlikte süper gidiyor

suskunprens74 ve aydogan77 bunu beğendi.
  5. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Blender'a önce 1 küçük kase yulaf ezmesini at ve yulaf unu haline getir. Üzerine yağsız süt, tarçın, 1 ölçek protein tozu da ekleyip tekrar karıştır. Bu karışımı dilersen süt yerine light yoğurt + suyla yapabilirsin.

suskunprens74 bunu beğendi.
  6. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    bu diyet dönemi için de sıkıntı yaratmaz dimi protein tozu yani ?

7. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Eğer yağ ve karbonhidrat oranı SIFIR olan izole bir protein tozuysa yaratmaz. Ama normal bir whey proteini kullanacaksanız da gün içinde aldığınız diğer yağ ve karbonhidratları azaltarak dengeleyebilirsiniz.

8. douevenliftbro

douevenliftbro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakımı için protein tozu kullanma demişsin ama ortalama bir porsiyon da 140-160 cal bulunuyor , o arkadaşın alması gereken de bi kalori miktarı var , eğer dengeleyebilir ise kullanmasında hiçbir sakınca yoktur. İyi günler

9. MucizeAdam

MucizeAdam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim blender varsa;
    100-200 gr yulaf ezmesi
    5 adet ceviz
    1 adet muz
    Tercihe göre tarçın veya bir yemek kaşığı bal-pekmez
    http://s10.postimg.org/tygaykz1l/IMG_3931.jpg

Bunları blenderda iyice çektikten sonra shakera boşalt. üzerine de 300 ml süt ekleyip çalkala ve içmeye hazır. Hem lezzetli hem de besleyici bir ürün çıkıyor ortaya

10. kayaadam

kayaadam Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    adana
    1 su bardağı yulaf 1 su bardağı süt,2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi,1 ölçek protein tozu (benim protein tozum iso cool)varsa 4-5 adet yaban mersini hepsini blenderde parçala iyice.shaker e boşalt tat gör .besin değerlerini anlatmama gerek yok sanirim antrenman sonrası yapıyorum arada bunu dehşet oluyor tavsiye ederim

11. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    kardeşim allah aşkına şu kullandğınız tozların arkasında değerlere bakıyor musunz 0 karb mış lan zaten 0 dediğinizin içinde 1 gr var sanırsam bn prostar kullanıyorm normal whey yani 2 gr var hadı 3 olsun 2 gr dan ne olacak sankı 10 numara prof beslenıp spor yapıyonzda birde 1 2 grama kafayı takıyorsunuz bırde o 1 2 gram için 60 70 tl daha fazla para ödüyorsunuz yazık yazık bu gençleri kullanan adamlar varya lanet olsun ya

12. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    aydınlatabilirmisin bizi

13. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
  14. lostRoses

lostRoses Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yarım su bardağı yulaf ezmesi bir su bardağı süt bir olcek whey protein bir adet elma bir çay kaşığı tarçın Bir tutam nane. Öncelikle yulaf ezmesini un haline getirin tarçın ve nane ile birlikte sonra diğer malzemeleri ekleyip iyice sıvı hale getirin afiyet olsun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    protein tozları konusunda. bir iki gram için 60 70 tl fazla verıldıgınden ve genclerın kazıklandıgından bahsetmişsin :) bende baslamaya karar verdim ama ne alıcam neyle baslayacamm seçemedim daha kazıklanmak ıstemıyorum hangısının en cok ısıme yarayacagını bılmıyorum fıyatlar farklı farklı. bilenlere soruyorum işte

16. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Kardeşim öncelikle ne düşünüyorsun kilo almak mi yoksa diyet yapıyım ama çabk yağlanıyorm kiloda almak istiyorm onu söyle cevap veiriyim yani endo musun onu soruyorm vücut tipini ve amacını?

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    aslında genel olarak fazla olmasada zayıf biriydim ama son 5 ayda 8 kilo aldım şuan kilo 78 boy 180. güzel kilo aldım yani yağ oranım illa artmıstır ama gözle görünür bi şekilde değil. vücut tipim görünüm olarak ekto-mezo gibi ama isteğe baglı kilo alıp verebiliyorum . toparlayacak olursam kilolu biri kesinlikle değilim ama şuan zayıf biriyimde diyemiyorum hedefım kilo almaktı düşündügümden kolay aldım şuan hedefim ne olmalı onuda bilmiyorum acaba yeterlimi yoksa bu sekılde almaya devam etmelimiyim bilmiyorum zaten seçim yapamamamın bi sebebide bu :)

18. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Kardeşim şimdi kilo almişsindir ama ne kadarı yağ ne kadarı kas oda önemli sonç olarak ilk defa kullanacaksan param var biraz düzgün bişey aliyim diyorsan muscletech nitrotech al hem kaldırdğın ağırlk hemde kilo artışı görürsün ama dediğim gbi biraz pahalı çnkü 50 servis 200 lira civarı ama yok o kadr veremem diyorsan bn ulitmate prostar kullanıyorm 84 servis 180 e felan bulursun gYette iyi memnunm ben oyle gidip isolara para verme 250 lira alcaksan nitrotech al harbiden iyi bir üründür yani

19. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    araştırmalarım sonucu muscle nitro almaya karar vermiştim ama fiyatından tırsmıstım hem biraz daha arastırayım dedim tam denk getirdin :)
    iki sorum var prostarla nitro aynı etkiyi yapmazmı ya da farkı ne olur arada neden böyle ucurum var ?
    iso ne ? daha acemiyim kusuruma bakma :rolleyes:

20. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    İso dmek isole yani kana en hızlı karışan p tozu bu kadr prof düşünme bunun sonu yok herşeyin en iyisini alırsak boku yeriz ayrıca prostar 1 servisinde %84.84 portein var çok iyi yni 25 gr ama nitrotech 1 servisi 40 gr civarı olması lazm içinde 30 gr protein vr ki çoğu p tozunda 30 bulamazsın içinde kreatin felan var diye de htrlıyorm zatn performans arttırmasının özllği o bn 2 yıl önce 2 kutu kullandm o zman bile 190 liraydı hala değişn birşy yk dhaada artti fiyatı kuzenm 3 yıldır spor yapıyordu 2 yıl önce bnm 3 ay olmştu bench te aynı ağırlıkla giriyorduk blki bnim geneğimde bu işe meyilli oldğu içinde olabilir orası ayrı ama çok enrji veriyordu yni şuan param olsa nitrotech alırım oğrencilik işte 50 servise 180 190 lira veremem

Sayfayı Paylaş