BJJ&Gym

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DrUtku tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DrUtku

DrUtku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, mesailerim dışında ayın 9-10 gününü nöbette geçiriyorum. Anlayacağınız hayli yoğun bir çalışma tempom var. Bir süredir BJJ sporuyla uğraşmaktayım ama eksikliğini hissettiğim kondüsyon ve güç nedeniyle fitness'a başladım. Şimdi şöyle bir problemim var; salonda her alet mevcut, fakat ben istediğim vücuda kavuşmak için nerden başlayacağıma karar veremiyorum. Makineler mantıklı geldi ama neye kaç kilodan kaç set kaç tekrar başlayayım ne kadar zamanda arttırayım, bilemiyorum. Elbette her insan için bu ayrıdır fakat yine de önerebileceniz haftanın 2-3 günü için uyulabilecek bir program varsa (makine ağırlıklı) paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Kuvvet kazanmak icin serberst agirlik daha verimlidir dr bey, forumda full body workout ornekleri var bu program tipini uygulayabilirsiniz

Lg Smart World

3. depper

depper Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Full body (tüm vücut) sistemler sana göre ama ben sana makine değilde serbest ağırlık (halter,dumbbell) öneririm. Bende yeni başladım uzun araştırmalarım sonucu stronglifts 5x5 'e başladım. Android ve ios uygulamasida olan bir program incelemeni tavsiye ederim kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş