Bizler yaratık mıyız? Neden böyle bakıyorlar?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TANTO tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA

Yok Adana'da Oturuyorum.

Abilerim, Şuanda sporda 9. haftamdayım, Okulda samimi olduğum 2 kişide benimle spora başladılar(gelişimi ve salonun kalitesini görünce), benimle birlikte ara öğün yiyorlar... Böyle 3 kişi diziliyoruz kantinde, Allah ne verdiyse yiyoruz abi :D

Artık kimse birşey demiyor, her soranı @ZeusS_'un dediği gibi onlardan yüksek bilgi seviyemle eziyorum... Ağzını bile açamıyor kimse... Şimdi okuldan bana laf eden, beni aşağılamaya çalışanlar; Ayberk, kardeş spor salonu ne kadar, haftada kaç gün? şeklinde sorular soruyorlar, bende herkesin içinde bozuyorum bunları (hani para verip üstüne birde hammallık yapıyordum? Ne Değişti? gibi...) :D

Bu arada bir konu açtım üye fotoğrafları kısmına 9 haftalık bir gelişimim var, Yorumlarsanız beni çok sevindirirsiniz... :)

Konu: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/9-haftamday-m-gir-ele-t45901.html

Dipnot: O benim eskiden açmış olduğum hesap, Oradan devam edeceğim. Bu abimin hesabıydı artık kullanmıyor onun yerine ben kullanıyordum; ta ki eski hesabımın şifresini hatırlayana dek...

Artık ADANAyberk'teyim

Sayfayı Paylaş