Biz Göz Atarsanız Sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve homolok tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. homolok

homolok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam 1 sene boyunca body buliding yaptım 2 sene yaklaşık olarak bıraktım iş okul nedeniyle bu konuda az çok bilgiye sahibim kendimce eksik olan yanlarımı sizin tavsiyelerinizle tamamlayacağım öncelikle şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kendimce bi program hazırladım programımı yazıyorum tecrübeli üstatlarım gözden geçirirlrse sevinirim

kilo: 72
    boy: 175

1.gün Göğüs ( pazartesi )

30 dakika yürüyüş bandı 5 dakika yürüyüş 7. kademede 5 dk koşu 11 kademede

benchpress toplamada 3 set ilk iki set 12,5 x 10 tekrar son set 15kg x 10 tekrar

dumbell press 12,5 kg 3 set 10 ar tekrar

dumbell fly 12,5 kg 3 set 10 ar tekrar

inciline bench press 12,5 kg 3 set 10 ar tekrar

incline dumbell press 12,5 kg 3 set10 ar tekrar

inciline dumbell fly 12,5 kg 3 set 10 ar tekrar

pullover 15 kg 3 set 10 ar tekrar

arkadaşlar göğüs haraketlerinin aralarında sürekli karın çalışıyorum not olarak söyliyim ( ters mekik , normal mekik, bazı cardio haraketleri vb ... )

2 Gün ( çarşamba ) Trisceps

30 dakika koşu bandı ile 1. gündeki koşu yürüyüş programının aynısı

z bar ile sehpada 7.5kg 3 set 10 ar tekrar r

z bar ile ayakta 7,5 kg 3 set 10 tekrar

ağırlık düşürüyorum toplamda 3 set olmak üzere z bar ile sehpada 5 kg 2. set aynı şekilde 6 kg ile 3. set aynı şekilde 7 kg ile 10 ar tekrar basıyorum

arada z bar açılarını değiştirerek bilek ve pazu arası geçiş yapıyorum set araları mutlaka karın çalışıyorum 1 günde bahsettiğim şekilde

3 gün Perşembe ( sırt omuz Kanat arka kol trapez )
    arkadaşlar bu günde arka kısımda bulunan kasları çalıştırıyorum benim için önemli olan 1.gün ve 2. gün programlarını gözden geçirmeniz. Aralarda mutlaka şınavda çekiyorum program sürekli böyle başa sarıyor pazartesi göğüs, salı günü salon kapalı benim çarşamba günü ön kol bilek perşembe günü sırt omuz kanat trapez arka kol yani arka kısımlar ve cuma tekrar başa sarıyor aralarda mutlaka karın egrezersizleri yapıyorum cumartesi ve salı günleri gitmiyorum 1 hafta oldu uygulamaya koyalı bakarsanız sevinirim bu araaada arkadaşlar mesala başa sardığında bench pres programı bittikten sonra alt göğüse gçiyorum diğer göğüs antraman günü geldiğinde bench programı bittikten sonra üst görğüse geçiyorum yoğum bi program yoruluyorum ama cidden biraz yüklenmek istiyorum ...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş