Bisiklet,cross, stepper; bel göbek bölgesini inceltir mi?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve hanımhanımcık tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hanımhanımcık

hanımhanımcık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba spor hocam yeni programımı yaptı.
    Benim kol,bel,göbek,göğüs bölgemden incelmem lazım.
    Kalça ve bacakta bir sorunum yok bacaklarım zaten ince daha da incelsin istemiyorum.
    6 kilo fazlam var o 6 kiloyu üst bölgeden vermek istiyorum dumbellarla yazdıgı program tam bana uygun.
    Ama cardio icin 10 dk yürüyüş, 10 dk bisiklet,15 dk cross, 5 dk stepper yazmış. Sizce bisiklet,kross ve stepperın yerine yürüyüş yapsam daha mantıklı değil mi zaten o kadar uzun süre cardio yapacak vaktim yok en fazla 30 dk zaman ayırmak istiyorum cardio icin, çünkü üst bölgeden dumbella zayıflamak ve sıkılaşmak istiyorum sizce doğru mu olur yaptıgım? Hangisi cardio aletini cıkartmalıyım programımdan ?
    Kilo oranım normal ama vucudumdaki yağ oranı %29 çıktı. Gerçi su oranımda normalin altında cıktı ki günde en az 3 lt su içiyorum ne kadar dogru o ölçümler bilmiyorum. Hatta bunun icin dra gittim vucudum su tutmuyor mu acaba diye dr bana dalga gecer gibi baktı.. Yine de tahlil yaptı ama bir sorun cıkmadı.

2. hanımhanımcık

hanımhanımcık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Programın ekteki gibidir.

Ekli Dosyalar:

3. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Üst bölgede dumbell olarak kolları ve göğüsünü sıkılaştırabilirsin + olarak kalça. Oturarak bisiklet hareketi karına vurduğu için etkili. Squatta hem kalça hemde karındaki yağları yakma konusunda etkili. Bence hocan doğru bir program yazmış kombinasyon iyi bence o programa devam et .

hanımhanımcık bunu beğendi.
  4. hanımhanımcık

hanımhanımcık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ama ben cardio bölümü icin sordum bende cok begendim programımı ama bacak kalça çalısmak hiç istemiyorum

5. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kimse bacak çalışmak istemez ama bu sporun cilvesi o da :) yapılması + verim verir sana

hanımhanımcık bunu beğendi.
  6. hanımhanımcık

hanımhanımcık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben değistirdim 20 dk ; 10,0 eğim 6,5 hızla yürüyorum
    10 dk cross yapıyorum. En azından üst bölge stepper ve bisiklete göre daha cok çalısır.

Sayfayı Paylaş