Biseps Lerimi Çok Zorladım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ofbeat tarafından 25 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben antrenmanda suan haraketleri 3x8 olarak yapıyorum düsük kilolara giriyorm sakatlanmıyım diye mesela bench press de 5 er kiloluklarla giriyorum daha cok da kaldırırım ama zorlamayım dedim bugun her sette 1 er kilo artırdım kimsiinde 2 kilo olarak daha zorlayıcı oldum sorun şurda oldu özellikle Barbell Curls de maximum yuklendim ilk setin 5. ikinci ve 3. de ise 4. kaldırmamda resmen canım cıkarak setleri tamamladım bıraktıgımda 1 saat boyunca biseps ler şiş gergin ve agrı verir bir şekilde kaldı

Hep bunumu yapmalıyım vucudu zorlamalımıyım? resimlerim var forumda koydum herkesin dedigi gibi hacim lazım bana bir arkadas bana haraketleri yavaş yaparsan yavaş kaldırır indirirsen hacim olur dedi size sormadan yapmak istemedim bu program dahilinde en yüksek agırlık ve yavaş mı yapıyım nasıl olsun ? setler arası 45 sn dinleniyorum

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    barbel curl de kasılma çok normal hatta kasılmazsa hafif çalışmışsın demekdir

ben makinada barbel curl yapıyorum cıkınca yengeç gibi oluyo açılmıyo kollarım :)

3. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hı tamam ben aşırı yüklenme yapmışımda kaslar durmuştur diye korktum forumda ona cok dikkat edin diyolar

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    bi kere sadece yavaş ağırlık kaldırmakal hacim olmaz kısaca hacim:
    1-günlük kg başına **2-2,5 gr protein alarak,
    2-günlük kg baına **3-3,5 gr karbonhidrat alarak
    3-tek gün tek bölge veya günde çift bölge max.60-70dk idmanla
    4-setler arasında min.1dk.dinlenme ile ve temel hareketleri kullanarak 4*6 gibi ağır kglar ile
    5-bana kalırsa beslenme desteği kullanılarak yapılır....

anlıyacağın iş sadece yavaş indirmekle bitmez :) forumda arama yapıp NASIL HACİM ALIRIM YAZIMA bi göz atsan iyi olur.
    fakat hacim mewsimi değil söylemeden geçemiyeceğim

5. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet biliyorum mevsmi degil ama belki dedim biraz alırım beslenme vs onlara dikkat ediyorum forumdaki herşeyide okduum onlarıda yapıyorumda bu ek bilgiyi dışardan alınca yapmadan önce size sorayım dedim

Sayfayı Paylaş