Birkac soruya cevap ve yorum bekliyorum! Yas:20 Boy:172cm Kilo:75kg - KKTC

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve seductive tarafından 22 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    Merhaba,
    Ben KKTC'den yaziyorum. Size birkac sorum olacak. Salona 6 aydir gidiyorum, 5 ay herhangi bir supplement kullanmadim son 3 haftadir da optimum 100% whey protein kullanmaya başladım, sadece antremanlardan sonra 1 scoop. Fakat bugun antremanda normalde bastigim kilonun yarisini bile basamadim ve son bir haftadir da kaslarim tutulmaya başladı. Salondaki hocaya sordugumda bunun normal oldugunu vucudun dinlenmeye ihtiyaci oldugunu ve 1 hafta ara vermemi onerdi. Sizce bunun sebebi nedir? Ara vermeli miyim? Verirsem ne kadar sureligine vermeliyim? Ara verince kosulari artirmam faydali olur mu?

Fazla fotograf cektirmeyi sevmiyorum fakat bilgisayarimda birkac tane fotografim var. 3 tane eklemeye calistim fakat size i fazla buyuk oldugundan ekleyemedim bu nedenle simdilik 1 tane koyuyorum.

Ekli Dosyalar:

2. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ilk once idman sonrasi iki scoop proteyin al,ikincisi bu sadece cozum degil beslenmen cok onemli gun boyu ve idman sonrasi bence yerince yemek yemiyorsu o yuzden enerjin ve gucun yok idman esnasinda, ikinciside 6 aydir idman yapiyorsun ve hemen 1 hafta dinlenme bence fazla haftada 3 gun yada 4 gun idman yap ona gore geriye en az 3 yada 4 dinlenme suren var oda yeterli,vucudundaki agarilara gelince sen 1 haftadir idman yapmiyorsunki kaslarinda agari olsun 6 aydir yapiyorsun o yuzden normal degil ya fazla yukleniyorsun yada yanlis idman yapiyorsin yada yeterince kaslari dolduracak gida almiyorsun...ben 13 yila yakin idman yapiyorum asla oyle 1 hafta ara vermedim ramazan ayinda bile hafta da en az iki gun idman yapiyorum,ama tabiki bu kisiden kisiye degisir ilk once yemeyini duzelt bak bakalim degisiklik olucakmi programini degistir idman sureni degistir haftalik gun sayisini degistir vucudu farkli sekilerde dene bakalim sonuc ne olucak ve bize bildir...saygilarimla

seductive bunu beğendi.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu forumda kurallar gecerli.
    Baslik acmadan önce kurallari okuyun!
    Basligini Antreman forumuna tasiyorum.

4. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    oneriler icin tesekkurler!
    bir baska sorum ise bel bolgesindeki yaglari nasil yakabilecegim ile ilgili. Yaz boyunca gec vakitte yemekler, yagli ve tatli yiyecekler ve alkol tuketiminde bir artis oldugundan dolayi o bolgedeki yaglarda da bir artis oldu. Bu kotu beslenme aliskanliklarinin performansa etkisi ne kadardir sizce?

5. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bu kotu aliskanliklarin etkisi yuzde 100 nerdeyse,bel bolgendeki yagalar icinde bol bol sopa cevir ve tabiki en onemlisi cardio yap her idmana gelisinde, tabiki kotu aliskanliklarindan biraz uzak kalmak zorundasin yaga eritmek istiyorsan ,simdi daha iyi anlayabiliyorum neden kaslarin tutulmaya baslamis..saygilarimla

6. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    redknight bilgi ve tecrubelerini paylastigin icin tesekkurler. Senin icin de sorun olmazsa sorularima devam etmek istiyorum. Forum kurallarina aykiri mi bilmem ama beslenme ile ilgili birkac sorum var. Eger burada paylasabilirsem bir cevap atarsiniz yazarim veya olmazsa ben ozelden sorularima devam edeyim rahatsizlik olmazsa?

7. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yok dostum rahatsiz etmesin ozeldende yazabilirsin sorun yok benim icin
    onemli olan paylasmak..

Sayfayı Paylaş