Birkac fiziksel sorun ve buna uygun program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodyfreak tarafından 8 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba,
    Size 2 sorunumu dile getircem.Birincisi ve en benim icin onemli olani;alt vucut ile ust vucudum arasindaki uyumsuzluk.Simdi kucuk yaslar futbol oynadigim icin alt vucudum kalin,ust tarafim ise ince.BB'ye baslayali 1,5 yil oldu ust vucudum ciddi oranda gelisti fakat oss nedeniyle karin etrafinda yaglanma oldu ve alt tarafim(BASENLER) ciddi oranda artti.Uzaktan bakilinca omuzlarim biraz telafi ediyor bu sorunu fakat artik tehlike sinirindayim bunu hissediyorum.Simdi artik kardiyoya'da baslayacagim karindaki yaglar icin fakat basenler icin ne yapabilirim.Kime sorsam alt tarafin kalinsa,ust vucuda odaklan ve alt vucut icin de 100-200 tekrarli pilates hareketleri yap diyolar.Sizce basenler icin bir katkısı olur mu olmazsa sizin gorusleriniz nedir ?

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Cardio bacaklarını da gayet güzel biçimde inceltecektir merak etme.

3. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    AnkTıp92 in dediği gibi kardiyo etkiliyecektir.

Ayrıca spor salonlarında bacakları yana acma ve ortada birleştirme gibi 2 alet var tam isimlerini bilmiyorum ama onları kullanabilirsin basenlerin için.

4. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tmm arkadaslar cok sagolun=) insallah o sorunu da hallettik mi fit bi vucuda kavuscam

Sayfayı Paylaş