Birkaç sorun ve Boyun ağrıması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Exception. tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar. Ben vücut çalışma salonuna gideli 1 hafta oluyor. İlk 5 gün antreman yaptırdı hoca, kalan 2 günde gerçekten çalışmaya başladım. Çalışırken kaslarımın ortaya çıktığını görüyorum bu hoşuma gidiyor ancak bahsetmek istediğim konular biraz farklı. Şu alet:

Bu alette çalışamıyorum. 2.5-2.5 yani 5 kiloyu bile zor kaldırıyorum. Diğer hareketleri zorlana zorlana falan yapıyorum ancak bu alete gelince "Incline Chest Machine-Üst Göğüs Basma" hareketine gelince az önce yazdığım gibi yapamıyorum. Bu konuda neler söylemek istersiniz? Sizce bu hareketi yapmayı kesmelimiyim?

İkinci sorun; salonda çalışırken boynum ağrıyor. Ağırlık kaldırırken falan kendimi çok kastığımdanmıdır bilmem boynumun ağrıdığını hissediyorum. Ama hareketi yaparken başka bir zorluk çekmiyorum.

Üçüncü konu; ben 1-2 ay önce protein tozu almıştım. Evde çalışmaya heves ettiğim zamanlar ama çalışamamıştım. O zamandan kalma bir protein tozum var. Bunu şimdimi kullanmalıyım yoksa daha sonra mı gerekecek? Boyum 1.71 Kilom 57.5

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2014
  2. Exception.

Exception. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20 görüntülenme ancak "0" yanıt. Forumda bu konu hakkında bilgili kişilerin olduğunu biliyorum ancak neden cevap atmadıklarını anlayamadım. Yanlış yerde değilimdir umarım...

Sayfayı Paylaş