birileri bana açıklarsa sevinirim

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve BİRDOST tarafından 14 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. BİRDOST

BİRDOST Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ilaç ithali
    Yer:
    istanbul
    bir sahteciyi deşifre ettim ama mesajım silinmiş nedenini bilmek isterim

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bir dost senden önce de bu zanliyi başka bir dost deşifre etmişti bu yüzden forumdan kaldirildi başligin.

3. BİRDOST

BİRDOST Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ilaç ithali
    Yer:
    istanbul
    Sevgili SAYDAM ben hobi olarak bir çok forumda takılırım burda bir açık görüyorum konu silinme meselesi eger aynı konu işlemnisse uyarılır bu konu işlenmiştir diye sonra kilitlenir. sanırım bu konu uzunca kalmamışki forumdan bazıları bana özel msj çekip kim oldugunu sordular ben söyledigimde tanıyamadılar bile bence bu konu cidi ve bu adam 4 ay yatıp çıktı ve gene yapıyor ve başka isimle satmaya çalışıyor.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Madem konu ciddi ve bu kadar duyarlısınız neden bir dostun arkasına saklannıyorsunuz

benim adım özgür soy adım altunbas ve bu konuyu koyacağım zaman adımla koyarım

sakın yanlış anlama ben senden daha çok karşıyım zehir tüccarlarına fakat bir dost eski türk filimlerinde kaldı

5. BİRDOST

BİRDOST Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ilaç ithali
    Yer:
    istanbul
    Sevgili flexor bu neyi sana ıspatlıcak bilmem ama benimde adım MURAT ERYILMAZ hadi yazdım ne demeye gelecek bu konu adımı yazmakla anlamadım. Ha bu p.c. ile iki ayrı isim adı altında bir kişi giriyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun tlf da verebilirim direk yüz yüzede konuşabiliriz kimseden çekinecegim bir şey yok
    Ben bu konuda duyarlılık beklerken ummadıgım şeylerle karşılaştım ilginç.

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ben yukarıda yanlış anlama demiştim fakat yinede yanlış anlamışsın

benim demek istediğim kişi duyarlı olduğu konuda ve haklı olduğu konuda kendini göğsünü gere gere gösterirki kişinin ne kadar haklı olduğunu herkes görsün..

mesajımı tekrar oku ve seni ne kadar desdeklediğimi gör lütfen farklı yerlere çekmeyelim

7. Guest

Guest Guest

Ana sayfa´ya kadar bu basligi acmissin. Nedir bu telas ?
    Yoksa senin rakipmi ?

Foruma daha dün gelmissin ve neden silindi diye sorular soruyorsun!
    Bu konular bu forumda kac kez tartisildi, videosuna kadar yayinlandi!
    Daha hangi forumda oldugunun farkina varmamissin sanirim.

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    videosuda mevcut arama yaparsan konuyu bulabilirsin malesef aynı başlıkları farkına vardıkça kaldırıyoruz senin açtığın başlıkla bir alakası yok yda sana garezimiz yok inan forumumuz sahte değil orjinal steroidlere bile karşıdır kür yapılmasınıda önermiyoruz kaldıki bu tarz başlıkları yayınlamaktan neden çekinelim lütfen konuyu uzatmanın anlamı yoktur sen sadece yanlış anlıyorsun yeni üylerimiz sana pm atmış olabilirler bunun sebebi her konuyu araştırmamaları yoksa bu haber hem forumda hemde tvlerde defalarca izledim ve okudum eğer tekrar başladıysa ve çok ciddiyse bu polisin işi bizim değil biz sadece şu ürün sahte bu ürünü almayın diye iletiler yazabiliriz kalkıpta adamı tutuklayamayız :) anlayışın için teşekkürler

Sayfayı Paylaş