BIRI YARDIMCI OLABILIR MI LUTFEN

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ihcapa tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ihcapa

ihcapa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba şöyle bir sorum olucak şuan bende Danabol adlı steroid bir hap var arkadaşım verdi. Önceden sürekli fitness'a gidiyordum ama bunlar 2-3 aylık şeylerdi hep 2-3 ay gidip bırakıyordum ve şuan tekrardan başlamaya karar verdim çünkü artık canıma tak etti diyebiliriz.17 yaşındayım yakında 18 olacağım ve 18 yaşıma bu halimle girmek istemiyorum 1.77 cm boy 80kg ama kiloluyum ve bana göre zayıf görünebilmem için 70kg olmam lazım. Arkadaşımın tavsiyesine göre bu ilacı kullanırsam 1 ay içinde yağlar kas olarak bana geri dönüşüm sağlayacakmış tabiki sporda yapıcam bir yandan. Ama burda bu ilaçlardan anlayan birisi bana yardımcı olabilir mi yada tavsiye edeceğiniz başka bir ilaç varsa söyleyebilirsiniz. Lütfen yaşın daha küçük ilerde gider bu kilolar gibi vs. şeyler söylemeyin herkes bunu söylüyor.:)

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Cık koş abi yediğine dikkat et bu kadar hazırcı olma.. Oncelikle simdi youtube gir ve steroidin ne oldugunu ne zararları var vs öğren, sonra böyle basit bişey için steroidin cok saçma oldugunu anlarsın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. ihcapa

ihcapa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya zaten genelde sahilde koşuya çıkıyoruz köpeğim var ama hani yardımcı olabilicek ilacı soruyorum ben sadece zayıflamak amacım değil çok abartılı olmasada birazda kas olsun istiyorum hani fitness salonunda halledebiliceğim bir şey olsun :-D Ayrıca o steroid'i biraz araştırdım evet cidden çok zararı var ama hani artık canıma tak etti dediğim gibi 2-3 senedir bunun derdini çekiyorum artık bu işin içinden çıkmak istiyorum

4. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle yagların kasa dönüşmesi diye bişey yok, eğer kondısyonun iyiyse Termojenik Yag yakıcı kullanıp protein agırlıklı diyet yaparken cardio-agırlık antrenmanlarıyla kısa surede yag yakarsın

5. ihcapa

ihcapa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    En iyisi o hapları kullanmamak demek ki :) Bu dediklerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim yardımınız için.

sosunaverenso bunu beğendi.
  6. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Steroidleri aklından bile geçirme, rica ederim :)

7. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Bir arkadaşım vardı bb yapan, steroitle aids in hiç bir farkı yok ikisi de bünyeyi bitiriyor dedi.Tabi tam olarak benim bir bilgim yok, o laftan sonra araştırma gereği bile duymadım.

8. ihcapa

ihcapa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya zaten bu konuyu açtıktan sonra 3-4 kişiyle konuştum herkes aynı şeyi söylüyor bende kullanmamaya karar verdim yinede teşekkür ederim

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş