Birbuçuk aylık çalışma. Yorumlarınız önemli.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mehmet NİSLİ tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mehmet NİSLİ

Mehmet NİSLİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Spora başlayalı 1.5 ay oldu. Haftanın 5 günü salonda çalışmaya gayret ediyorum. Salonda hoca olmadığı için internetten yardım alarak hareketleri doğru bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Beslenme konusuna mümkün olduğu kadarıyla dikkat etmeye çalışıyorum ancak, et, tavuk, balık vs. ürünleri (biraz da maddiyattan kaynaklı olarak) haftada birkaç kez tüketebiliyorum. yumurta, süt, lor peyniri, makarnayı, her gün, tüketiyorum. Fotoğraf paylaşmadaki amacım sadece doğru yolda olup olmadığımı öğrenmek. Sırt ve kol resimlerini spora başlamadan önce çekmedim. (Keşke çekseydim, öncesi - sonrasının tespiti için çok faydalı olacaktı) Bu arada, her iki resmi de soğukken çektim. Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    bence gelişim gayet iyi. karın bölgesi öncekine göre çok çok iyi durumda. aynı şekilde göğüsler de. tavuk göğsünü her gün tüketmeni tavsiye ederim. çok pahalı değil

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mehmet NİSLİ

Mehmet NİSLİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorum için teşekkür ederim. 1 ay yetecek kadar tavuğu alıyorum eve de, evde çoluk çocuk 1 haftada tüketiyorlar :) (Evliyim bu arada) Bekarken spor yapmak lazımmış. Yine de dediğiniz gibi beslenme önemli. Şimdiden sonra daha fazla dikkat edeceğim inşallah.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş