biraz yardım lazım lutfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yet1985 tarafından 27 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yet1985

yet1985 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 ay gibi bir süre oldu başlayalı tamamen spora..190 cm boyundayım ve 118kiloydum simdi iste 110kiloya geldim..L carnitine,protein whey ve creatine kullanıyorum...Sormak istedigim sey ben gayet sert idman yapıyorum yanında da 20 dk kadar cardio yapıyorum ve bu kiloya geldim..Sizce bu kilo verimi aynı hızda devam eder mi?bide diyet olarak biraz tavsiyeye ihtiyacım var..gunde 220g kadar protein tozu alıyorum toplamda.Sabah kahvaltısında muzli cornflakes ve tahıl karıstırıyorum sutle birlikte yiyorum yanında da 2 tane yumurta.Oglen sadece diet biskivu falan yiyebiliyorum derste oldugum icin antreman oncesi makarna yiyorum antremandan 1 yada 1.5 saat sonra da 250g kadar tavuk gogsu ve salata yiyorum..Spora yatkın bi vucudum var profesyonel basketbolcuyum ayagım kırıldı ve 20kilo aldım malesef yatmaktan...Simdi yaza zayıflamıs ve kas kutlemin gozle gorulebilir sekilde artmasını istiyorum belki biraz sabırsız bi istek ama sporu severek yapan birisiyim..Simdiden cok tesekkurler yardımlarınız icin

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş