biraz uygun suplement tavsiyesi ve alınacak site?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 18 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar aralıklarla nerdeyse 10 aydır yapıyorum beslenmeme falan dikkat etmiyordum zaten gelişemedimde ama yani çalıştım ve bi ara optimum whey gold %100 ve optimum 2222 aldım ve protein tozu 2.3 18 lira vermiştim diğerinide küçük boy almıştım 80 de ona vermiştim şimdi hani kaliteli ama biraz uygun bir şeyler arıyorum en son artık yazın sonunda kaliteli şöyle 3-4 ay kala universal animal seri düşünüyorum ve ben bartın gibi bi yerde bu sporu yapmaya çalışıyorum yani internetten almam lazım uygun kalite supplement tavsiyesi ve yok gümrükle falan uğraşmıcağım düzgün bir site arıyorum şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:15 ----------

yanlız protein tozunun fiatını yanlış yazmış olabilirim belki daha fazla olabilir yani alalı 3 ay olduda birde vitamin ,glutamin vs.. bunların önemli ne kadarki ve ne seviyeye gelmiş insanlar kullanır ki?

2. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    gene optimum whey almanı tavsiye ederim benim alışveriş yaptığım siteler:
    supplementler.com ve natural spor var gayet güzel fiatlar.

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    yorumunuz içi teşekkürler galiba protein tozu için optimuma devam demişsiniz ama kimisi beğenmiyor başka önereceğiniz yada seçenek olarak söyleyebileceğiniz varmı ve amino asit öneriside lazım birde bunların yanında bir şeyler kullanmam lazım mı yoksa şimdilik yeter mi? site olarakda *********** u bu gün bir abi önerdi direk bana siteden adamın nurasını falan verdi nasıl bir sitedir güvenilirlik açısından fiat iyi gibi kapıda ödeme seçeneğide var yani ?

(yukarda protein tozunun fiatını 18 lira yazmışım anlamışsınız zaten 180 olduğunu :) )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:23 ----------

yani protein tozuna başka seçenekden kastım bazıları şey diyorlar içinde hani çok az glutamin falan var diyorlar o yüzden dedim onlardan pek anlamıyorumda ama genede hani şuanda optimum iyi bir seçenek gibi görünüyor :)

4. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    birde ayriyetten glutemin,bcaa falan almama gerek varmı bunlar zaten amino asit değilmi diğer aldığımdan farkı neki tam olarak ne özellikleri varda ayri olarak üretiliyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:26 ----------

birde bu nox3 ,haladrol(yanlış yazmış olabilirim) gibi suplementler sakıncalımı acaba kullananlar çok memlun ve hangi seviyede kullanılır

5. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    optimum whey amerikada 1. seçilmişti yanlış hatrlamıyorsam.Kullanmadım ama iyi sonuç verdiğini okudum baya.Bcaa yerine glutamin seçsen de olr.Hatta daha iyi olr. Universal glutamine kullanıyorum tavsiye ederim

6. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    zaten optimum düşünüyorum fiat olarak ***********da 10lbs yani 4.5 kilo 274 lira iyimi sizce site güvenilirmidir başka önerceğiniz site varmı ?

7. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    10 lbs ürün istiyorsan Optimum olabilir veya Hardline Bipro olabilir 3,5 kg.
    Bu ürünlerden daha kaliteli bir karışımlı protein istiyorsan mutlaka Muscletech Pro Series öneririm. www.supplementler.com sitesinde 119 tl

Sayfayı Paylaş