biraz gülelim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve body-ci tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Genc kız dukkana girip sırnasık tezgahtara sordu:
    -Su kurdelenin metresi kaca?
    Tezgahtar yılıstı:
    -Bir opucuk.
    -Pekala 10 metre verin.
    Tezgahtarın heyecanla sardıgı kurdele paketini aldıktan sonra,genc kız arkasında duran yaslı kadını isaret etti:
    -Hesabı babaannem odeyecek.

Yaşlı bir amca parkta bir banka çökmüş etrafı seyrediyormuş... derken yanına bir delikanli gelmiş ki saçları kırmızı, turuncu, mavi, sarı renk boyalı... Adam çocuğa bakakalmış... Çocuk da küstah bir sesle:
    - "Ne var moruk, sen hayatında hiç çılgınca bişey yapmadın mı!" demiş... Adam gülümsemiş:
    - "Yaptım.. bir seferinde çok sarhoştum ve bir papağanı becermiştim.. Şimdi de acaba sen benim oğlum musun diye merak ediyorum..[​IMG]

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2009
    danqer16, zigbog, Bench Press ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    özellikle 1.si süper:D

body-ci bunu beğendi.
  3. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Bir gün Cennet'in kapıları şiddetle vurulmuş:
    -Güm Güm Güm !! İçeriden seslenmişler:
    -Kim o?
    - Dışarıdan gök gürültüsü gibi bir ses: “ Biz İstanbul'u fetheden Fatih'in yiğitleriyiz! “ İçeriden hoş geldiniz diyerek kapılar ardına kadar açılmış ve yiğitleri içeriye buyur etmişler. Her şey çok güzel gidiyormuş. Ta ki, 40 yıl geçinceye kadar. Bir gün kapılar yine şiddetle çalınmış:
    -Güm Güm Güm !!!
    - İçeriden sormuşlar: “Kim o?”
    - Dışarıdan gök gürültüsü gibi bir ses: “Biz İstanbul'u fetheden Fatih'in yiğitleriyiz!”
    - İçeriden hemen cevaplamışlar: “Hadi len! Onlar 40 yıl önce geldi!”
    - Dışarıdan yine ses gelmiş: “ Biz mehter takımıyız ancak geldik

Bir gün bir baba oğlunu dua ederken duyar. "Allahım sen annemi, babamı, ablamı, ninemi ve beni koru" diye. Adam çocuğun dedesini unuttuğunu düşünür ama çocuğa bunu söylemez. Ertesi gün dedeyi araba ezer ve dede ölür. Bir kaç gün sonra baba yine duyar "Allahım sen annemi, babamı, ablamı ve beni koru" diye. Bu sefer nineyi unutur ve ertesi gün nine merdivenlerden düşer boynu kırılarak ölür. Bir kaç gün sonra çocuk yine dua eder "Alla hım sen annemi, ablamı ve beni koru" diye. Baba kendisinin unutulduğunu fark eder ve ertesi gün başına bir şey gelmemesi için her adımını çok dikkatli atar. Aksam eve gelince karısına sorar
    - "Hanım bugün ben işteyken neler oldu?" diye.
    - Karısı "Bizde bir şey olmadı ama postacı öldü!!!"

Bir otobüs dolusu politikacı seçim kampanyası için Teksas'ta dolaşıyorlarmış. Otobüs büyük bir çiftliğin yanından geçerken, otobüs şoförün dalgınlığı yüzünden derin bir şarampole uçmuş. Çiftçi koşarak gelmiş, gece kurda kusa yem olmasınlar diye cesetleri gömmeye başlamış. Ertesi sabah,Şerif soruşturma için çiftliğe gelmiş.Çiftçiye sormuş:
    -"Otobüsteki bütün politikacıları gömdün demek...Hepsi de ölüydü, eminsin değil mi?"
    - Çiftçi cevap vermiş: "Bazıları yaşadıklarını iddia ettiler ama politikacıları bilirsiniz....Nasıl yalan söylerler!!!".

Temel'in 8 tane çocuğu varmış. Ama hepsi de birbirinden salak, geri zekalıymış. Temel ve karısı Fadime doktora gitmişler, durumu anlatmışlar. Böyle böyle biz artık çocuk istemiyoruz demişler. Doktor bunlara 1
    -2 kutu prezervatif vermiş. Nasıl kullanılacağını falan anlatıp yollamış. Neyse bunlar kullana kullana bir gün prezervatifleri kalmamış. Temel kara kara düşünmeye başlamış . Ne yapsak ne etsek diye Fadime " Dur ben sana dantelden örüvereyim demiş." Ölçüyü falan almış 1
    -2 gün içinde örmüş. Aradan 9 ay geçmiş. Temel ile Fadime nin 1 çocukları daha olmuş . Zamanla çocuk büyümüş, 9
    -10 yaşlarına gelmiş. Ama nasıl bir çocuk zeki mi zeki, fırlama mı fırlama . Önceki 8 ine hiç benzemiyor. Tüm sınavlarda birinci, sporda tüm şehrin en iyisi, köyün en zeki, en atılgan çocuğu olmuş. Bir gün Temel kahvede otururken sormuşlar. " Ya Temel senin 9 çocuğun 8'i deli mi deli bu sonuncusu nasıl oluyor da bu kadar akıllı oluyor? " Temel gerine gerine cevap vermiş. " Süzme o, süzme..! "

Nam yapmış bir Kalp Cerrahının ölümünün ardından, mesleğine uygun bir cenaze töreni olması düşüncesiyle büyükçe bir kalbin icerisinden çıkıp gelen tabutu gören başka bir doktor kahkaha ile gülmeye başlar, etraftakilerin saşkın bakışı ve yadırgamaları üzerine doktor gülme sebebini açıklar; "Kadınhastalıkları uzmanıyım da!..."
    :)

Bench Press ve zhu.zhq bunu beğendi.
  4. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Sokokta bi anketçi temeli durdurmuş...

-Afedersiniz anketimize katılmak istermisiniz kitap hediye ediyoruz demiş

-Tabi demiş temel

Anket yapılmıs ve temele düz mantık adında bir kitap vermiş anketi yapan kişi ve temel;

-La bu tüz mantıkta neyin nesidir demiş ?

-Beyfendi sizin akvaryumunuz varmı demiş temele
    -Var demiş temel
    -O zaman siz hayvanları seven birisiniz
    -Evet demiş temel
    -Hayvanları seven bi insan, insanlarıda sever demiş temel
    -Evet seviyorum demiş
    -O zaman siz evlisiniz
    -Evet 2 de cocugum var demiş temel
    -Evli ve 2 cocuklu oldugunuza göre siz Homoseksüel deilsiniz adam

Kitap temelin ilgisini çekmiş ve okumaya başlamış o esnada dursun temeli görmüş elinde

-La temel o elindeki ne tüz mantıkmıdır nedir ne okuyon öle ?
    -Dursun senin evde akvaryumun varmı ?
    -yoook
    - Sen ibnesin bolum o zaman :D

zhu.zhq bunu beğendi.
  5. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yahudilerle ilgili olanlar hiç etik değil.Böyle bir konuda şaka yapılmaz.Üstelik diğer fıkralarda çok küfürlü.Tamam erkek forumu burası,ama bayanlarda geziyor buraları

6. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    konunun başlığından anladıysanız eğer birazda "gülelim diyor" ve bende bildiklerimi ve beğendiklerimi paylaşmak istedim küfürlü bişey yazdığınıda sanmıyorum elimden geldiğince küfürleri silmeye çalıştım.
    yorumunuz için ve forumla ilgilendiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim ancak gerekli açıklamaları bırakında forum yöneticilerimiz yapsın.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    2 sefer fıkra ve mesaj sildim..

fıkraların küfür içermemesi, seviyesinin düşük olmaması konusunda uyarmak mı gerekiyor!
    lütfen buna dikkat ediniz..kuralları okuyunuz..

Sayfayı Paylaş