Biraz bilgi lazım :) <<<<

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MusaGorkem tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MusaGorkem

MusaGorkem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Önceleri 5-6 senelik bir spor geçmişim var basketbol ile ünv gelince bıraktım basketi ama sporsuz olmyor ve fitnesse yazıldım.Vücudum Parçalı ve kaslı ama kütle hiç yok diyebilecek kadar az baya araştırdım besin programları vs.bunlar dışında aklma takılan 3-5 soru var bunlardan birisi idman programı adaptasyonu bitirdim 1 aylık sonrasında
    1: göğüs / Biceps
    2: sırt /Triceps
    3:Bacak
    4: omuz
    dinlenme 1.2.3....
    Bu program hakkında yardım istyorum program iyimi yararını görrmüyüm yoksa bölgesel için çokmu erken.
    Bir diğer sorum ise protein takviyesi sadece idman sonrasıda alıyrum herkes 3-6 ay arası gereksiz diyor almamın Bi - si olmcak biliyorum ama + sı olcakmı kafama takılan bu Yorumlarınızda açıklarsanız sevinirim.
    Burdada 3 Fotom var Yorumlarınızı beklyorum
    Bu arada pazumu Çok yetersiz buluyorum öncelikli gelişmesini istediğim bir bölge bu bölgeyi bu programda daha fazla yer vermemin bi yararı yada zararı olurmu.

Ekli Dosyalar:

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    1. Program aralarinda dinlenme günü varsa yapilabilir. Hacim/Güc icin full vucüt idmanlari yapabilirsin, forumda konusu mevcut zaten
    2. Beslenmen yeterli ise, gerek yok sana ner bi artisi ve eksigi var.

3. MusaGorkem

MusaGorkem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İdman arası değilde 4 gün idman 1 gün dinlen olarak önerdi hocam
    Beslenmeye gelirsede Ünv öğrencisinin beslenebileceği kadar besleniyorum ufak tefek fazladan yeme çabalarım dışında

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    dikkatli olmak lazim. Gögüs idmani ve ertesi gün Triceps SIKINTI olabilir. Ben olsam aralarinda recovery günleri eklerdim :)

5. MusaGorkem

MusaGorkem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya hevestenmi bilmyorum ama ara verince bi vicdan azabı geliyor her gün her gün yapasım var mesela bacak gününden nefret ediyorum kol göyüz varken bacak ne ama ne biliyim yok alt sağlam olmadan üstde olmaz yok kasların dinlenmeye ihtyacı var bu cevaplarla karşılaşıyorum her sefernde bu recoveri bu kadar araya ihtyaç duyuyormuki zaten 5 günde 1 o bölgeyi çalıştırıyorum diğer günler başka bölgelere odaklanyorum

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    eger gelismenin istiyorsan, Beslenmenin ve dinlenmeni antrenman daha cok önemli oldugunu bilmen lazim :)

7. MusaGorkem

MusaGorkem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Zahmetli Ve sabır isteyen bir zevk bu ama yinede değerbe :) 3-5 sene sonrası iyi olucak :)

exsisman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş