Bira Göbeğinden nasıl kurtulurum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mert3558 tarafından 10 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mert3558

mert3558 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bira göbeği diye nitelendirilen şişkin bi şekilde göbeğim var. Yani göbeğim var gibi duruyo ama elimi attığım yağ gelmiyo sadece şişkinlik sanırım midem fazla geniş. Bu göbeği nasıl giderebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum

2. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Geçen gazetede üzücü,komik aynı zamanda hakaret niteliğinde bi başlık gördüm. Aynen şu şekilde " Siz bira göbekliler; Sumo güreşçilerinin sizden daha sağlıklı olduğunu biliyor muydunuz ?" Aynen böyleydi ve konunun devamı şöyle; Bira göbeğinden kasıt mide genişlemesinden ziyade çok tehlikeli olan iç organ yağlarıdır. Sumo güreşçilerinin sallanan göbeğiyle dalga geçmenin bilgisizlik olduğunu vurguluyordu gazete. Sumo güreşçilerinin göbeği fazla yemek yiyerek onları sadece deri altında muhafaza ediyorlar ve sporu bırakmadıkları sürecede sizin göbeğinizden daha sağlıklıymış.

Nasıl kurtulabilirsiniz sorusu ise çok basit. Aynı şekilde bir arkadaşımda bu konudan muzdaripti ve benden yardım istedi. Spora başlamasını söyledim ve akabinde hafif bir yağ yakıcıyla kurtulabileceğini söyledim. 2 ay sonra ise dümdüz hatta hafiften şekillenmeye başlamış bir göbekle gelmişti karşıma.

3. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcıya mecbur muyuz yani ?

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Hayır mecbur değilsin, yalnızca yağ yakımını hızlandırır.

Sayfayı Paylaş