bir türlü kilo veremiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve batuu95 tarafından 5 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batuu95

batuu95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi aksamlar arkadaşlar ben liseye giden bi öğrenciyim kendimce size sorularım olucak cevap verirseniz gerçekten cok sevinirim
    şimdi ben 87 kiloyum ve boyumda 1.78 civarı
    sorun şu ki aşırı yemek yemememe rağmen kilo veremıyorum ve biraz dikkat etmesem hemen kilo alıyorum.Belki de hareketsizlikten olabilir
    okul uzak oldugundan servisle gidip geliyorum ve yazılılar yogun oldugundan sürekli evdeyim acıkcası pek zamanım olmuyor gezip tozmaya
    ama sizden ricam en azından evde nelere dikkat edersem kısa veya uzun vadede kilolarımdan kurtulabilirim yardımlarınızı bekliyorum
    not:bir de meyveyi çok yemek kilo yapar mı merak ediyorum
    Saygılarımla... şimdiden teşekkürler

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle yemeden kilo alıyorsan hormonal bir bozuklugun olabilir bunun icin bir endrokonoloji uzmanına gidip testler yaptır onun harici spor yapamıyorsun sanırım evde fitness cardio gibi seyler yapabilirsin beslenmenide protein agırlıklı yapabilirsin saglam bir kahvaltı mutlaka yapmalısın ögünlerde öyle yememen gereken seyler zaten bellidir seker un tuz vs meyvenin fazlasıda kilo yapar buna dikkat et gece meyve yeme

batuu95 bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Meyvenin fazlası kilo yapar tabii ki, herşeyin fazlası kilo yapar. Günlük kalori ihtiyacını hesapla, internette bununla ilgili birçok kaynak bulabilirsin. Günlük yediklerinin de kalori hesabını yap. Günlük kalori ihtiyacının %10-20 aşağısında beslendiğin sürece kilo vermeme gibi bir ihtimalin yok. Protein ağırlıklı besinler karbonhidratlardan daha uzun süre tok tutacaktır.

batuu95 bunu beğendi.
  4. batuu95

batuu95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar gerçekten yararlı bilgiler başka önerileri olan varsa bekliyorum yardımlarınıza ihtiyacım var

5. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sevgili Batu :)

Meyvenin fazlası da azı da yağlanma yapar çünkü hızlı şekerdir!

Az miktarda yemene rağmen insülin direncini tadavi etmeyen yanlış besinleri kullandığın sürece kilo problemin çözülmez!

Hızlı Kh ları tamamen terketmen lazım; düşük Kh ları tercih edip miktarını çok az tutman lazım!
    Bunu yaparken sağlıklı yağları ve proteinleri istediğin kadar ye, istediğin kadar hareketsiz kal yinede yağ yakımı sağlarsın!

Aradığın bütün soruların cevabı Karatay beslenmesinde mevcut :)
    Ketojenik beslenmeye geçmeni tavsiye ederim kilo problemin kalmaz ;)

Kolay gelsin :)

jacabo1 ve batuu95 bunu beğendi.
  6. batuu95

batuu95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm saolun arkadaslar bugunden itibaren tavsiyelerinize uyucam bakalım ne kadar yol kat edicez :)

Sayfayı Paylaş