bir sorum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bloodylance tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar herkese.ben 20 yaşında 174 boyunda 76 kg beli 95 cm genişliğinde göbekli ama geniş bir göğüs kafesine sahip olan bir insanım.spor altyapım vardır yıllarım kilolu olsamda hep sporla geçti bu sporu fzla yapmadım şimdi yeni bir sayfa açtım ve hedefimi survivor nihatın vucudu olarak belirledim. bir ay oldu bu spora başlayalı haftanın 4 günü 40 dk üzeri kardiyo yapıyorum ve hocanın verdiği ağırlık programını uyguluyorum.çok merak ettiğim fakat herkesin farklı cevaplar verdiği bir sorum var siz saygıdeğer ilgililere,oda şudur ki, ben 95 cm kalınlığındaki belimi ve göbeğimi inceltirken üst bölgemin gelişmesini istiyorum.protein ağırlıklı bir diyet ve cardıo-ağırlık programı uyguluyorum,zayıflarken kasımdan gitmemesi ve gelişim için sıfır şeker ve sıfır karbonhidrat içeren bir protein aldım. danıştığım bazı insanlar 3 aydan önce kullanma diyor bazı kesim ise: protein bu,bunun 3 ayla 2 ayla alakası yok vucudun herzaman ihtiyacı var diyor. ben arada kaldım,belki kilo almak isteyenler 3 aydan sonra şekerli karbonhidratlı protein kullanmalılar doğru olarak ama ben diyetle birlikte kullanıyorum üstelik yağsız şekersiz karbonhidratsız birşey. beni lutfen bu konuda aydınlatın. universal amino 2700,şereksiz protein,ve l carnitine yağ yakıcım var,kullanımı onaylıyorsanız nezamanlar kullanmalıyım amino ve proteini?çok teşekkür ederim.

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    sıfır karbonhidrat alman çok yanlış bence vücudun enerjiyi nerden karşılayacak bunun cevabı kastan olur . Bu yüzden 0 karbo yanlış 100 200 gr en azından yulaf ezmesi yemelisin kahvaltida . Supplement konusuna gelecek olursak en az spordan 2 ay sonra kullanılması lazım ki vücudunun gücünü kapasiteni ve haraketlere alışmasını beklemelisin.

mehmetanil bunu beğendi.
  3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    zayıflamak için kilo x1 veya 2 karbonhıdrat alınmalıdır. kas eritmeden düzgün zayıflamak için. sen 75 ila 150 gram arasında karbo alsanda olur. günlük. ayrıca benım yagım cok azldıgı dönemlerde bile ben proteın tozunu sekersız karbosuz olanından içiyorum şeker alacaksam tozdan almam giderr tatlı yerım yanı :) l carnıtıneyı spordan önce alacaksıntablet ise 30 sıvı ise 15 dakıka önce zayıflamak ıcın kardıyoyu agır tut ve mumkun ise sabah saatlerınde ve ne cok ac nede cok tok karna yap bır kac bırsey atıstır ve öle gıt kardıyona. egerayrı ayrı gitme zamanın yoksa carnıtıneyı ıc kardıyoyu yap agırlıga gec antreman arasında amıno nu ın antrenman bıtınce proteın tozunu veya antreman bıtınceamıno iç 45 dakıka sonrada proteın tozu ben 2 sekıldede uyguladım. ama yag yakmak ıcın 40 dakıka kardıyo yapıyorsan bunun ılk 15 dakıkası yuruyus olsun ondan sonra agır kardıyo yap ya tempolu kosu yada 5-6-7 hatta 8 kuvvette eliptik bisiklet:)

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş