Bir sorum var?!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve trix08 tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. trix08

trix08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba,şimdiden ciddiye alıp yardımcı olan herkese teşekkür ederim. :)

Öncelikle belirteyim 96 doğumluyum. Şimdiye kadar özel olarak hiç body çalışmadım ama ne spor olursa -yüzme,basketbol,tenis- yaparım. 1.83 boyunda ve 75 kiloyum. Asıl sorum burda,ben bu yaşta o kadar ağırlık kaldırmanın,vücudu zorlamanın gereksiz olduğunu düşünüyorum,tabi bu kendi düşüncem. Yukarıda da dediğim gibi hiç body çalışmadım ama forumda bir çok arkadaş resim yüklemiş 5-6 aylık çalışmam vs. gibisinden o resimlere baktığımda benim daha belirgin kaslarım var. Bunu ilk defa bi kız arkadaşım karnıma vurmuştu ve ayy oha baklava gibisinden bi tepki verdiğinde fark etmiştim. Six pack diye tabir edilen kasa belirgin bir şekilde sahibim. Sıksam da sıkmasam da belli oluyor. Adonis kası da var. Ve sırtımın resmini yükledim.

Evet diyeceklerim bunlar merak ediyorum ben bu kadar kas nasıl oluşur. Kendimi fazlasıyla şanslı hissediyorum. Sizce bundan sonra ne yapmalıyım. Bunun üzerine gitmeli miyim vb. kişisel görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Ekli Dosyalar:

2. trix08

trix08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Hiçte abartılıcak birşey yok aslına bakarsan vucudunda gayet normal bir insan vucudunu ve kollarından belliki zayıfsın sırtının öyle gözükmeside normaldir bu zayıflıktan yani yağ oranı düşüklüğünden olucak şeyler o gördüğün 5-6 aylık insanların çoğu kütle antremanında oluyor o yüzden senin kadar belli olmaz fakat definasyona girdiklerinde senin vucudun hiç bişey yani onun yanında kilo almaya bak derim eğer o kolların büyümesini istiyosan ve şöyle bişey var ülkemizin kızları biraz salak malesef karın kasları gördüğünde hemen o çocuğa kaslı damgasını yapıştırıyolar fakat halbuki değiller :)

4. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    sen yüzmeyle basketbolla uğraşıtığın için kaslı görünüyor olabilirsin

5. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları: