Bir saniye bakabilir misiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cengizhan1993 tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cengizhan1993

cengizhan1993 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    boy : 1.88
    Kilo : 64
    Kol : 26

bugüne kadar hiç spor yapmadım.Kilo almam gerektiğini düşünüyorum.Kürek kemiklerim neden acaba çıkıyor dışarı.Spor yapsam kilo alacağımı sanıyorum ama birde size danışayım dedim.Bugüne kadar sap gibi yaşadım.Sadece dükkanda bolca amelelik yaparak kolları geliştiririm diye uğraştım.Okullar açılınca spora gitmeyi düşünüyorum.Diyelim ki 10 ayda azimli çalışmayla hacmimi ne kadar arttırabilirim. Birde şu lanet olasıca sigarayı içiyorum.Spora başlarsam bırakacagımı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir.Şimdiden teşekkürlerimi sunarım :).Allaha emanet olunuz.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 9 Temmuz 2011
  2. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    10 ayda çok şey yapabilirsin ama istekle alakalı . mesela ben 10 ayda 138 kilodan 80 kiloya düşmüştüm :) ama azimle alakalı spora 2 kerede başlayıp 1 er ayda bırakmışlığımda var. ayrıca sigarayı bırakmaya gelince spor yapınca illa sigara bırakıcan diye birşey yok ben bıraktım ama birçok arkadaşımda sporda çok başarılı ve düzenli olmalarına rağmen hala deli gibi içiyolar.

3. cengizhan1993

cengizhan1993 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    inşallah yakında başlarım utanır oldum. Deli gibi yemek yiyorum ama bir türlü istediğim kiloya ulaşamıyorum.Spora başlarsam hem fiziğim iyi olur diye düşünüyorum.Cevabın için sağolasın.

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kendine hedefler belirlemelsin. 2. ayı bitirdim. Görünürde pek değişim yok ama ilk aylarda doğal karşılıyorum. Kendime ölçü hedefi koydum. Sende öyle yapabilirsin.

5. cengizhan1993

cengizhan1993 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hedeflerim var kolu 35 36 yapsam çok şükür.Birazda gögüs yapsam yeterli kılıyorum kendime ama bu ne kadar doğru bu sporda bilemiyorum.bench_Obench_Obench_O

6. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kendine hedef koyarken dikkatli olmaslısın bide bana ilk başladığımda ilk 3 ay mucize bekleme dediler ve bu doğru zaten ilk bir ay rahat vücudunu spora alıştırıcak şekilde bir antreman verirler . daha sonra değişir etkisini çok ciddi şekilde 5 ayda falan görürsün gibi geliyo bana. 3 ayda aynaya bakınca farkları gene farkedersin ama çok abartılı şeyler bekleyip sonra hayal kırıklığına uğrama sen 10 ay vermişsin kendine 10 ayı hedefleyerek git ve hiç negatif düşünce kaplamasın 10 ayda çok ciddi şeyler olur zaten. bide sadece olsam demişsin umarım olduktan sonra devam ediceksindir yoksa yaptığın herşey daha sonra yalan olur :) spor bir ara başlayıp bırakmama olmamalı bir alışkanlık olmalı diye düşünüyorum

7. cengizhan1993

cengizhan1993 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet dediklerin doğru arkadaşlarım zayıflıktan öleceksin diyorlar :( aama ben bunlara inat hırs yapıyorum.Bu arada yağ oranım gerççekten çok az.Nasıl yükseltirim.Azıcık yağlanmam gerektiğini de düşünüyorum.Kürek kemiklerim neden çıkıyor çok merak ediyorum.Sporda hangi harekette bunu bir nebzede olsa giderebiliriz böyle bir şansımız var mı ? K.bakmayın çok soru soruyorum ama siz bu sporu yapmış insanlarsınız.Tecrübeniz vardır :)

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş