1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bir profesyonel vucut geliştiren biri bana yardımcı olsun

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve immortalmodel tarafından 16 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. immortalmodel

immortalmodel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler...bu siteye daha yeni üye oldum sayılır hiç bir şeyden haberim yok bakıyorum ama anlıyamadım halbuki biraz karışık ve 1 yıldır bu sporu yapıyorum boyum 183 kilom 83 orada bir resmim var ama sıfır kol 1 t-shirt giyiyorum oradan ne kadar anlaşılır bilinmez ama bir kişinin bana yardım etmesini istiyorum evet ibr kaç iyi hoca ve iyi bir sporcu ile karşılaştım hatta türkiye 4. bile yakaldım ama sadece bir antreman oda yeterli degil benim başımda iyi bir hoca yok o yüzden ne yapıcami da bilmiyorum evet harekketler çok önemli bana yardım edicek birisini arıyorum umarım karışılık verirsiniz ve veririsenizde bunu okuyabilmek için nerede gönderildini bulmam lazım inş onuda bulurum ...şimdiden herkese tşk ederim...

2. immortalmodel

immortalmodel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve kendi üst beden çıplak bir foto koymak istiyorum ama başaramadım ve en önemlisi bu spora ilk başladıgım kilom 61 suan kilomu tekrar yazmak istiyorum 83 evet kimse şaşırmasın bir yılda 22 falan kilo aldım bir hata yaptım ilk 3 ay sonra anapolon aldım bir kutu sadece ve sonra bıraktım etkisi oldu bana olmadı degil..ama bıraktım fakat kilo kayıp etmedim...sadece güçde azalma var her neyse yani demek istedigim bir profesyonel bir sporcu ile görüşmem lazım biri msn adresini bırakırsa eklerim şimdiden hepinize tşk ederim arkadaşları...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ne istediğine karar verdiğinde ve kuralları okuduğunda doğru bölümde başlık açarak sorunu yöneltebilirsin..
    önce forumu iyice incele..

immortalmodel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş