Bir Kaç Sorum Olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BlackDeath tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BlackDeath

BlackDeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Herkese Merhaba.
    Adım Gökhan
    Yaş 22
    Kilo 58 Kıyafetsiz olarak net kg
    Boy 1.80

Bu verilere göre normal olarak çelimsiz ve çok zayıf bir görüntüm var. 1 Haftadır spor yapıyorum hocalarımın yazdıgı programa göre. Şuan için kahvaltı alışkanlıgım hıc yok. Hergün 2-3 Yumurta yemeğe çalışıyorum ve her akşam 1 bardak ballı süt içiyorum. Yanında tavuk öneriyorlar haşlanmış tavukmu yemeliyim kızartılmış mı ? Yumurtanın sadece beyazını ye sarısını at gitsin diyorlar ne kadar doğru bilmek istiyorum. Son olarak Protein tozu kullanmaya başlamalımıyım ve önerebileceğiniz marka var mı ?
    Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Ölçülerine bakarsan bayağı bir zayıf görünüyorsun yumurtanın sarısını yağ var diye yemeyip atıyorlar sen yersen daha iyi olur bence üstelik sarısında da protein yok değil .Protein tozuna gelince onlar supplement yani ek besindir ben sana tavsiye etmiyorum ilk 3-4 ay alman zaten çok çok lüzumsuz almayı düşünüyorsan beslenme alışkanlığı oturtduktan sonra almanı öneririm eğer ihtiyaç duyarsan tabi. Doğal besinlerle ihtiyacını karşılamaya bak çok da zor değil ve supplementlerden çok daha etkili olur baktın yetmedi karşılamıyor supplement kullanıp kullanmamak sana kalmış.
    Ek olarak söylemek istediğim ilkte gidip de 5-6 yıl yapmış biri gibi yemeye çalışma , zamanla çalıştıkça iştahın da protein ihtiyacın da artıyor mide de büyüyor doğru orantılı gidiyor yani düzenli bir şekilde artırıma gitmeni öneririm zaten yeni başlamışsın 5 yıllık bir vgci gibi yersen çok yağ yaparsın muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2013
  3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye

Merhaba
    Sana tavsiyelerim aşağıdaki gibi.
    1- Kahvaltı alıskanlığı edin. Gunun en önemli öğünüdür benim için. Yumurtayı ikisinin sarısı olacak sekilde 5 tane yemelisin.
    2- Tyavuk ya haslanmıs olacak yada tavada . KFC olmayacak tabiki :)
    3- Protein tozunu yeme alıskanlğını yaratmadan dusunme bile. 3-4 ay spor yap yemek ye ve formu oku. yararlı bilgiler var ( Zararlı oldugu kadar da :) )
    protieni 4 ay iyi antreman yapıp iyi besleniyorsan baslarsın. Heps soyledim hep soylicem supplementler cok iyi birere yardımcı ama yemek duzeni olmadan anlamsız.

4. BlackDeath

BlackDeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim. Düzenli Olarak Gidip Geliyorum Spora 1.5 ay Sonra Tekrar Kontroller Olacak Yağ Kemik Kas vs. Bu Kontrollerde Veriler Biraz Yükselmiş Görürsem Motivasyon Olur Yoksa Hüzün Olur :)

Sayfayı Paylaş