Bir kaç sorum olacak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba foruma yeni üyeyim bir kaç bilgi almak istiyorum sizden

Ben suan 176 boy 70 kilo civarındayım body'e başlamayı düşünüyorum hafif bir göbeğimde var ama benim en büyük isteğim omuzlarım ve göğüs bölgemin gelişmesi sormak istediğimde şu ben 60 kiloydum çok zayıftım doktora falanda gittim acayip bir iştahım vardır ama ne kadar fazlada yesem alamıyordum sonra iyice kendimi zorladım bir anda 10 kilo aldım 70 oldum şuan kilomdan memnunum şimdi benim body'e başlamamda beni tereddüte düşüren acaba kilo verirmiyim çünki verirsem tekrar alamicam korkusu var çünki kilo alırken ne çektiğimi ben biliyorum biraz onun korkusu var bu konu hakkında düşünceleriniz nedir ?
    birde sormak istediğim 2ci soru ben yaklaşık 1 sene gitmeyi planlıyorum daha sonrasında bırakıcam ben bıraktıkdan sonra bütün vücut 1-2 ayda çöküntüye falan mı uğrar? evde yine egzersiz yaparım ama yine dağılırmı sizce?

2. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Beslenmeni düzgün devam ettirdiğin sürece bence hiç korkma zayıflamazsın, ayrıca 1-2 ayda'da vücudun çöküntüye uğramaz ben kendimden biliyorum :)

3. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim peki söyle bir sorum daha olucak benim için omuz göğüs önemli demiştim göğüs belki yağlanır falanda herhalde omuzun küçülecek hali yok öyle değilmi :)

4. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle şunu söyliyeyim düzenli beslendiğin takdirde kilo kaybetmezsin ama eğer düzenle beslenmezsen protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmezsen erir bitersin yani düzenli ve sağlıklı beslendiğin takdirde bi sıkıntı olmaz.Göğüs ve omuzlar içinde yaptıkça gelişir 1 yıl uzun bi zaman gayet fit bir vücudun olur 3-4 ay sonra gelişmeleri görürsün zaten.

5. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş