Bir Kız Var Onu Delicesine Seviyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ahmed tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Bir kız var onu delicesine seviyorum. O sevdiğimi bilmiyor, şimdilik. Geçen gün onunla kavga ettik, aradım yapıcı olmaya çalıştım; o aksine kırıcıydı. Telefonu yüzüme kapamaktan beter etti, lafı kestirip sınavlarında başarılar dedi, kapattı. Herşeyin git gide kötüye gitmesi beni mahvetti, dinlediğim bir şarkıda ki söz aklıma onun evinin oralar gitmemi salık verdi. Gittim oralarda dolaştım, etrafı kolaçan ettim. Onunla gezdiğimiz yerleri dolaştım, ağladım. Sigara içme demişti bana içli ve hisli, orada sigarayı pakete uysal bir çocuk gibi koymuştum. Tam oraya kaldırıma oturup sigara içtim. İlk defa yollarda ağlarken buldum kendimi, onunla oturduğumuz kafenin önünden geçerken piskopata bağladım, ağacı tekmeledim. Evinin etrafında beş, on, yirmi, kırk tur attım.

Böylesine acınası hallerdeyken aklıma parlak bir fikir geldi. Sabah sevdiceğim işe giderken onu gizlice takip edip, dolmuşa nerden bineceğini öğrenip, sonra ki gün tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp onu arabamla iş yerine bırakıp mesele hallolacak. Hem barışmış olacağız hem de onun gül yüzünü göreceğim Allah nasip ederse.

Okulum uzadı, sınavlar geldi çattı ve bu gece ders çalıştım. Sabah 07:50 de evine zula bir yerden bakan köşeye pusu kurup, gözümü kırpmadan onu bekleyeceğim. Sonra takip edip yol güzergahını öğrenecek ve yarın hamlemi yapacağım inşallah.

Bu sabah bana lazım olan malzemeler; bir adet bere ve atkı, göz kırpmadan apartmandan çıkmasını bekleyecek hassasiyet.

İlk defa gönül işleriyle uğraşıyorum bakalım ne olacak?

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    senı cok ıyı anlıyorum ama bır farkla ben bır kıza degıl tum kızları delı gıbı sevıyorum asıgım onlara :)

saka bır yana tabı :)

cok gereksız bır sey yapıcaksın onu solım hıc gerek yok bole bır seye neden gıdıp tum gece yada sabah onu beklıyesın kı . hıc gerek yok madem sevıyorsun ona gıdıp duzgun ve nazık bır bıcımde anlat derdını askını duygularını

bırde su var bak sen dıyorsun kı ben onu cok sevıyorum ama bılmıyor ve buyuk ıhtımal san akrsı senın duygularını hıssetmıyor kı bu sekılde senı sılıp atıyor . pekı sunu hıc dusundun mu ya kız senı o sekılde sevmıyorsa ya senı arkadas olarak goruyorsa o zman nolcak onu asla goremıceksın o andan sonra

onunde ıkı secenegın var su an ya solemıceksın bısey arkdasın olcak eskısı gıbı yada gıdıp senden hoslanıyorum aısgım sana dıceksın ve onunda senle aynı duygulara sahıp oldugunu bılceksın ( kı ben her zamn bunu yaparım her ebegndıgım kıza gıder merhaba der sonra bır ılıskı baslatırım genelde de baslar ve ıstedgım yere gelır gelmesede bana ne canım der devam ederım ama sen bu sekılde devm edebılrımsın cunku benım gıbı baglanmıyan bır yapıya sahıp degılsın sanırım cunku asıksın su an )

ve bu ıkncı secenegı yaprsan eger ıkı cevap alabılırsın
    brı bende senı sevıyorum = mutlu bır ask hıkayesı ıste
    ne dıyosun ya sen ben sneı arkdas olarak goruyorum bu zamna kadar sne bana bu gozle mı baktın bıdaha benı arama sakın = hayat boyu gorememe ama rahatlamıs bır psıkolojı ve yenı denızlere yelken acma olayları

yada benı bosver sen yuregının goturdugu yere gıt kalbının sesını dınle ama unutma ask eskı bır yalan :)

su bunu beğendi.
  3. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Danny Boy evinin etrafında o işteyken dolaştım yani maksadım ona gözükmek değil ona kendimce yakın olmaktı. Beni silip atmadı sadece ufak bir tartışma oldu aramızda. Şu an için tek mesele aramızda ki ilişkiyi seni seviyorum diyecek yakınlığa getirmel.

Onunla yeni yeni samimi oluyoruz, zamanı gelince seviyorum seni sultanım ol diyeceğim :D

Dün sabah tam 8 de evinin oraya gittim, arabayı onun görmeyeceği yere park ettim. Tam bir saat soğukta bekledim, apartmandan sadece kel bir ******** çıktı. Ben onu bir saat değil, bir ömür beklerim. Hafta da iki gün işe öğlen gidiyordu, yanlış zaman da beklemişim. Bu hafta sınavlar var gelecek hafta sabah erkenden onu bekliyor olacak ve takip edip tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp ona 'iş yerine bırakabilir miyim' seni diyerek aramızda ki soğukluğu giderip yola devam edeceğim. Bir aksilik olmazsa...

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    yaramı deşme.. :)

Azi bunu beğendi.
  5. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Raito sana bir şey diyeceğim lütfen yap. Gözlerini kapa, sevdiğini 10 saniye başkasıyla düşün. Buna katlanabiliyorsan amenna, katlanamazsan icraata geç.

batt_34, kaanmert ve Azi bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    gidip özür dilemen daha mantıklı bence.

Azi bunu beğendi.
  7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bu yazılanlar bana çok tuhaf geliyo, yapmayın erkekliğinde bi şerefi var bu kadar aciz duruma düşmeyin. dünyada başka kızmı yok. zaten hiçbi kız kul köle olan, alttan alan, her dediğini yapan erkekle birlikte olmak istemez. tam tersi kişilikli, gerektiğinde tavrını koyabilicek, onu idare edebilicek, güçlü karaktere sahip olan erkeklerle birlikte olmak isterler.
    şunu unutmayın ''bi kıza vazgeçilmezimsin dediğinizde, ilk vazgeçiceği kişi siz olursunuz.''

rockybalboa7, onbir, ispirli ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ayakta alkışlıyorum seni

bi kıza vazgeçilmezimsin dediğinizde, ilk vazgeçiceği kişi siz olursunuz.

gözümden yaş geldi

demir00 bunu beğendi.
  9. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    hemen bu sözü facebook ta paylaşmam lazım :)

10. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten ama gerçekten seviyorsan sevdiğine inanıyorsan kesinlikle ne olursa olsun vazgeçme kızdan ben tam 9 ay koştum ama sonunda oldu :) Şuanda 7 aydır çıkıyoruz kız gerçekten anlarsa sevdiğini ki elbet anlıycaktır bir şans vericektir ordan sonrasıda senın marifetin artık kızı aşık ediceksin

11. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    ama neden peşinden koşucak kızın, kız onun peşinden koşsun. şımartmayın bu kadar yaa türk kızları kendilerini kraliçe elizabeth sanmaya başladı bu yüzden.

12. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Zahmet Olmadan Rahmet olmaz. Koşucakk ki sevildiğini anlasın 1-2 kişinin koşmasıyla kimse popüler olmaz. bu devirde sahte aşk çok kızlar artık ınanmıyor sevildiğini anlaması lazım.

13. M.JaıWhıte

M.JaıWhıte Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    trabzon
    ölüm ölüm dediğin nedir gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım deyip sohbetten ayrılıyorum ALLAH aşk acısı çekenlere yardım etsin :)

14. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    kendini küçük düşürmekten, ezdirmekten zevk alan koşsun. zorla güzellik olmaz niye koşcam. gelene meraba, gidene elveda bu kadar basit. 9 ayda sevildiğini anca anlamışsa vay senin haline ilerde başına çok kakar bunu.

15. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kakması sorun değil zaten öyle birşeyde yapıcagını sanmıyorum suan öyle bir yapısı yok . Diyorsun zorla güzellik olmazda hiç olmama ihtimalide gerçekten seven herşeye katlanır..

16. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    canım cicim ayları geçsin, o zaman seven herşeye katlanır sözünü tekrar düşünmeni tavsiye ederim. 10 yıldır turizm sektöründe çalısıyorum. yabancı ülkelerden gelen kızları tanıdıkça türk kızlarından selamı sabahı kestim. 7-8 senedir hiç türk kız arkadaşım olmadı olmasında uzak dursunlar. rus, hollandalı, alman, isveç, norveç kızları favorimdir herkese tavsiye ederim.

rockybalboa7, onbir ve ispirli bunu beğendi.
  17. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

ölüm sebebi. 2 saniye bile düşünemem.

18. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    zamane gençliği çok aşırı duygusal :) ama zamanla öğrenicekler hayatın tozpembe olmadığını.

onbir, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  19. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    İç dünyamızda yaşadıklarımız bu yazdıklarımdan ibaret. Bu demek değildir ki; o ne derse eyvallah diyeceğiz. Baba evladını içten içe sever ama ağırlığı sevgisinden daha çok dışa yansır ya, öyle birşey. Bu söylediklerin ilişki başladıktan sonra geçerli şeyler. O, evinin etrafında dolaştığımı, ona dair planlar yaptığımı, onunla ne hayaller kurduğumu bilmiyor. Bunlardan haberdar olursa evinin önünde saatlerce beklememin bir anlamı kalmaz. Herkes bilebilir ama o bilmeyecek, anlıyor musun?

Duygusal travmaların bir anlamı yok, o konu da haklısın. İnsan bir aşık olmayı görsün akıl denilen şey kendini askıya alıyor. Mesele yeri geldiği zaman bunun önüne geçebilmek.

Velhasıl, aşık olmak Ruslarla gönül eğlendirmeye benzemiyor, vesselam. Ruslarla gönül eğlendirmiyorsan önceki cümleyi yazmadım say.

20. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    neden rus diyince bizim milletin aklına gönül eğlendirmek gelir anlamıyorum. ruslar nataşa olarak mimlendiği içinmi? ön yargılardan kurtulalım rusların içinde çok temiz kalpli, iyi insanlar var. ruslardan gördüğüm sevgiyi, saygıyı, sadakati, kibarlığı hiçbi türk kızından görmedim. çoğu fiziki güzellik bakımından türkiye de mankenlik yapıcak seviyededir. eğer sizi severlerse sizden hiçbi karşılık beklemeden size hizmetçi gibi hizmet ederler. o güzellikte bi türk kızı kendini olympos tanrıçası sandığından burnu bi karış havadadır. sizle sevgili olduysada soyup soğana çevirmek için olduğu kesindir. aşka gelicek olursak türk kızlarının aşktan felan anladıkları yok. size hiçbişey vermezler hep sizden yontarlar. aşık olucaksam bu kişi kesinlikle türk olmaz.

rockybalboa7, Big_Hammer, ispirli ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş