Bir insan neden kilo alamaz?....Tek tek yazalım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve passkeys tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    buna ek olarak bağırsak parazitlerinide ekleyebiliriz, çoğu kişi hiç farkına bile varmadan yıllarca kilo alamadan yaşar,

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Alınan kalori ve yakılan kaloriye orantılı tabi kilo alamamak, salonda görüyorum yeni başlayanları ektomorf yapılı çocuklar gidip 20 dk deli gibi 10-12 hızda koşuyor sonra kilo alamıyorum len sen zaten kilo alamadığıondan şikayetçisin bide gelip orada ağır koşu yapıyorsun , bilgilendirmek lazım :D

3. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Yağlanırım diye karbonhidrat yemekten korkarsa sadece protein yerse.Akşam 8 den sonra ufak da olsa öğün yemezse insan kilo alamaz.Örneğin ben :))

Ama sanırım Karbonhidrat kadar sıkıntı bir besin yok.2 ucu keskin bıçak.Çok yersen hacimli vucudunda alt mideni çıkarır yaglanırsın kötü olur.Az yersen omuzlardan göğüslerden erirsin ufalırsın.Yine kötü olur.Tamı tamına kararında yemelisin Buda zor oluyor bazen malesef.

4. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Aldığınız kalori harcadığınız kaloriden fazla olduğu sürece kilo alımı kaçınılmaz olacaktır.

Eğer tıbbi bir rahatsızlık yoksa metabolizma falan biryere kadar kilo alımını kontrol eder kalori eşiğini aşarsanız vücut yağ depolamak zorunda kalacaktır.Bende kilo alamıyorum diye söylenirken günde 2 eti yulaflı püsküvit (1000kcal) le 10 günde 2 kiloya yakın kilo aldım kilo almak isteyen yiyecek başka yolu yok metabolizmam hızlı diye diyetten kaçmamalı.

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:34 ----------

Karbonhidrat eksikliğinde küçülmenin nedeni vücudun yağdan önce kasları enerji üretmek için eğilim göstermesi.

Kas hücrelerinin yakıtı glikojendir yani karbonhidrat.Siz bunu vermezseniz vücuda vücut bu enerjiyi faaliyet devamını sağlamak için kendi dokularını kullanmaya başlayacaktır.

5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Karbonhidrat eksikliğinde vücut önce kasları enerji olarak kullanıyorsa ketojenik diyetler yapanlarda kas namına birşey kalmaması lazım o zaman?

khephnes ve angilonit bunu beğendi.
  6. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    bende bu kısımda takılıyorum ketojenik de denedim low carb'da denedim şu an bol karbonhidratlı hacim dönemimdeyim.

Fakat bişey eklemek istiyorum ketojenik diyet yapıpda kas kazanan birini henüz görmedim, genelde bulktan çıkışta yapıyorlar biz kas kazandı zannediyoruz, şöyle az kaslı çok fazla yağı olmayan birisinin ketojenik diyetle bulk yaptığını falan görmedim hiç

Sayfayı Paylaş