Bir-iki ufak soru.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve manic tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. manic

manic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim, body'e de yeni yazıldım bir problem çıkmazsa pazartesi günü başlayacağım.
    Sizlere danışmak istediğim bir iki şey var, forumda ki kilo alımıyla ilgili başlıkları okudum. Fakat tahmin ettiğiniz gibi benim de kilo problemim var. 1,74 boyundayım 53 kiloyum, son zamanlarda biraz fazla zayıfladım. kilo almak için çok fazla zamanım yok, bu sporun sabır istediğini biliyorum fakat önümde sadece 6 ayım var eylül başında yurt dışına gidiyorum.Sabırsızca gelecek biliyorum fakat 6 ayda mümkün olan en fazla kiloyu almak, ve ideal bir vucuda sahip olmak istiyorum.

Henüz salonda ki hocama danışma fırsatım olmadı bunu, o bana bir program ve besin listesi hazırlayacağını söyledi ama onunla konuşmadan sizlere bir danışmak istedim.
    Suplementleri ilk üç ay için önermediğinizi biliyorum ama sitesinde "Kilo aldırıcalar" diye bir bölüm var, başlangıçtan itibaren faydalı olabilecğeini düşündüğünüz bir ürün var mı?
    Bir de internette bontavi* adında bir kilo aldırıcı gördüm, bilgisi olan kullanmış olan arkadaşlar varsa fikirlerini söylerse çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederim.

2. pit-man

pit-man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden ilk 3 ay 5 ay önerilmediğini araştırdın mı?
    hızlı kilo almak yerine sağlıklı kilo alma yöntemlerine baktın mı?
    bı uzman tarafından dügün beslenme programı cıkartılmalı!!
    kolay yoldan hı dedınmı kılo verilmezde , alınmazda..
    kendınde demıssın sabır lazım dıye evet sabır lazım ama sende o sabır yok..

Sayfayı Paylaş