Bir Garip Jinekomasti ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Draqo tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. rapso

rapso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benbugun doktora gıttım ve ultrason ile sag taraf 11 mm,sol taraf 13mm jinekomasti teşhisi kondu.Daha erkenmıs jineko olup olmadıgınızı anlamak için meme ucundaki kahve rengi yerin dısında kalan bölgede tuttugunuz da içeride size acı veren bi top bulunuyosa geçmiş olsun.Doktor öncem muaniye etti.Bunlar kesın jineko dedi ama boyutlarını bılemem dedi ultrason a yolladı.

2. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi ister katılırsın ister katılmaz oda senin kendi tercihin fakat nickimi büyük harfle yazarak neden deşifre etme ihtiyacı hissetinki onu anlamadım eğer bu arkadaşta jinekomasti varsa ilaç tedavisi uygulaması yanlış olur özellikle tamoxsifen bende senin bu dediklerine katılmıyorum nickinide büyük harfle yazmıyorum

3. rapso

rapso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende östrojen in artısı onlemek için 3 ay tedavı görecekmısım eger duzelmezse ameliyat olacakmısım suan için ocak ayında ameliyat olursun duzelmezse dediler.Bendeki jineko hormon+östrojen den kaynaklanıyomus.Östrojen azalirsa hormon tedavisine gecicekmısım yoksa hepsi cıtcıt gıdıcek :D kötü olanı su 5 ay boyunca spor yasak :(

4. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    arakdaslar bu olayın aynısı bnde de oluyo ve tam 3-4 senedir boyle arkadasın anlattıgı olayın tıpkısının aynısı hic bir fark yok ve buda bnim kafamı cok mesgul edio

5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    fotografları koyayım bakın bi

Ekli Dosyalar:

6. rapso

rapso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bariz abi belli oluyo sende kas var ama meme gene buyuk bende kas yok meme buyuk anlasılması bende zor :D sende bariz belli :D eger benımkı gıbı sapık arkların varsa gösterme gece uyurken emıyo ********ler :D

7. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    bn sordum spor salonundakiş hocama elledi sıktı ayıptır solemesi xD snde jinekomasti yok dedi sninki ayrı dedi sıcaga ve soguga baglı olarak inip şisebilir bu normaldir dedi.

8. rapso

rapso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ultrason cektıklerınde ortaya cıkıyo.Yağ kıtlesi olabiliyo oda jinkomasti gibi sogukta iniyo sıcakta sısıyo.

9. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Yag kitlesı dedıgnz gecıcı bır durum mudur?yoksa jino gbi ameliyatmı gerekır.boyum 184 kilom 62 yag mıktarm 5.2 yag oranım %8.4 ?

10. aldn89

aldn89 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen bu işi bilen ağbeylerimiz bi yardımcı olsun mememi ellediğim zaman ne bir sertlik ne bir bilye gibi bişey ne bir acı hiç bişey yok sorun şuki arkadaşımızın dediği gibi sıcakda memenin ucu salık duruyor soğukta ise taş gibi gözüküyor yağ olabilir ama nasıl eritilir bilmiyorum 180 boy 77 kiloyum yardımlarınızı bekliyoruz.

11. mfatih1980

mfatih1980 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti kür yaptıktan sonra çıkan esterejeni düşürmek için kullanmadığın ilaçlardan dolayı daha fazla büyür. ve büyüecek bir kere oldumu yok edemezsin .En son amelyat olursun hiç bişii belli olmaz.Sağ veya sol taraf arasında büyüklük farkı olabilir.Normal bişii ama estetikçi gerekeni yapıyor liposaction ile suyu bile alıyo.Geçmiş olsun her geç vucutcunun başına gelir :)

12. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    Bu suyu alma işlemi n kddar?Jineko olunca göğüs uçlarına sumu doluyor ?

13. zoradam09

zoradam09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bende de mevcut arkadaşlar..boyum 1,75 kilom 68..meme uclarım soğukta veya herhangi bir şekilde meme başını sıktığında o uçtaki yağ toparlanıp normal meme başı görüntüsünü alıyor.jinekomasti olanlarda böle meme başında toparlanma gibi bir durum olur mu?bu konuda bilgisi olan arkadaşllardan cvp bekliyorz hepimiz..şimdiden tşkrlr...

14. Cnbrk99

Cnbrk99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    zoradam09 bendede aynı durum söz konusu soğukta yada meme uçlarını sıktığında otomatik büzüşüyo normal hale geliyo 86 kg dim 73 e düştüm boyum 1.86 7 aydır düzenli olmasada body salonuna gidiyorum göğüsümde eskiden t-shirtlerde 3 gen gibi duruyodu iğrenç görüntüydü vücudu yapınca geçti şmdi normal duruyor fakat çıplak durunca sıcakta ve güneşte resmen genişliyo gittim bende kesin olarak estetik-amelyat olcamı anladım doktorlarlada konştuk böyle... kışa doğru olcam inşallah geçmiş olsun hepinize...

15. jason123

jason123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar jinekomasti olup olmadığımızı öğrenmek için hastanenin hangi bölümüne başvurmamız gerekiyor?

16. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    plastik cerrah bölümüne başvurmalısın

17. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Jinekomastiyi tespit etmek çok kolay. Bunun için doktora gitmeye gerek yok. Göğüsün üzerine dokunduğunda sızlıyorsa ve göğüsün uçlarında değil göğüs ucuna yakın bir yerde leblebi büyüklüğünde bir ağrıyan şişkinlik varsa jinekomasti olmaya başlamış demek.

Jinekomasti fazla östrejonden ve fazla Prolaktan sevyesinden oluşuyor.

Göğüs ucu soğukta kendini belli ediyor demek jinokomasti demek değil.

Göğüsün ucu ile alakası yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:03 ----------

Jinekomasti eğer çok gelişmemiş ise yok edilebilir. Ben neredeyse her kürümde jinekomasti olurum.
    Şimdiki kürümdeki gibi. Ama her zamanda yok edebiliyorum. Eğer doktora gidersen ( benim 1998 de Almanyada yaptığım gibi ) ilaçla tedavisi olmadığını söyleyecektir ve sadece ameliyat ile çözülebileceğini.
    Ama bu doğru değil. İlaçları kesip Tamoxifen kullanıldığınada 3 hafta sonra jinodan eser kalmıyor.

18. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    o zaman yağdır kilo versem geçer diye kendimi kandırmayayım o leblebi az önce geldi elime :(

Sayfayı Paylaş