Bir Gün Antreman Bir Gün Dinlenme.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve StormCaCy tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. StormCaCy

StormCaCy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Selamun Aleyküm Arkadaşlar Sporda 8 Ayımı Geri BIraktım Bu Zaman İçersinde
    Gögüs Kanat
    Biseps Triceps
    Omuz Bacak
    Dinlenme

Bu Sekilde Haftada 1 Gün Dinleniyordum.

Şimdi Bir Gün Antreman Bir Gün Dinlenme Programına Geçtim Kendi İstegimle Whey Gold Standart Ve Universal Gh Max Kullanıyorum

Beslenmem Haddinden Fazla Saglam Günde 3 Saatt Bir Yemek Yerim Her Ögünümde 200 Gr Tavuk Bulunur Yağsız Tussuz Bulgurla Birlikte Yerim

Sabah 7 De.Evde Hazırladıgım Protein Barlardan 1 Tane Yerim 60 Gr Karbo 27 Gr Protein 15 Gr Yakın Yağ 6 Tane Beyaz Yumurta 1 Adet Sarısı 3 Salam 3 Tane Karper Peynir Yiyorum Öglen 11 De Protein Bar Daha Yiyorum : 1 Le 1 :30 Arası 200 Gr Yagsız Tussuz Tavuk Bulgur Yogurt Yiyorum 4 Te Whey Protein İçiyorum Sütle 7:30 Gibi Whey Gold Suyla Gh Max İçiyorum Antremanın Ortasında 1 Muz Yiyorum Antreman Sonrası Whey İçiyorum Suyla 1 Saat Sonra 200 Gr TavuK Yağsız Tussuz Bulgur Brokoli Yoksa Karnıbahar Gece Uyurkende 2 Bardak Sütle 1 Protein Bar DAha Yiyorum
    Antreman Sonrası 45 Dakika Cardio Yapıyorum .

Sizce 1 Gün Dinlenme 1 Gün Spormu Yoksa 3 Gün Antreman 1 Gün Dinlenmemi ?
    Ölçülerim
    Omuz : 127
    Gögüs : 112
    Bel : 86
    Kol 39,5
    Bacak : 63
    Bilek : 32

Boy : 178
    Kilo : 85
    Yağ Oranı %14

2. meyasdo

meyasdo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Evet bu soruyu bende çok merak ediyorum

3. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle ben pzartesi salı yap çarşamba dinlen perşembe cuma yap cumartesi dinlen pazarda 1 hafta yap 1 hafta pazarını yaşa yada pazar müsait değilsen cumartesi yapmanı öneririm.Çünkü 1 gün ara 1 gün spor olduğu zaman tam vücudum biraz zorlandı tamam işte istediğim bu derken araya 1 gün giriyormuş gibi geliyor bana seni bilmiyorum.Ve muhakkak 1 gün bütün kas gruplarını çalıştırabileceğin bir kardiyp koymalısın eğer koyarsan kas kondisyonun arttığı için daha çok ağırlık kaldırıp daha çok gelişim görebilirsin.Unutma bir yüzücü 70 kilo olabilir ama girer 140 kilo bench prese 4*12 set yapar şaşar kalırsın (bizzat yaşadım) :)))

4. meyasdo

meyasdo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ama bu seferde 2 idman 1 off olunca omuzdan sonraki güne göğüs giriyor bu doğru değil.

5. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    gogus biceps
    sirt triceps
    omuz bacak

seklinde calisman daha faydali olur.

6. meyasdo

meyasdo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yani haftada 6 günmü demek istiyorsun ? Bu çok fazla değilmi 3 gün idman 1 gün off

Sayfayı Paylaş