bir eksik var henuz bulamadim, bir bilene sorayim dedim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 34s2104 tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 34s2104

34s2104 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yas 36
    kilo 70
    boy 178
    omuz olcu 117cm
    gogus 97 cm
    bel 81 cm
    kol 29 cm bos
    34 cm dolu

arkadaslar bundan bir bucuk iki sene evvel 105 kg civarindaydim, spora basladim inatciyimdir 65 kg ye kadar dustum. cogunlukla kosarak yada diger kardiyo tipi seylerle. bu sirada protein takviyesi almaya basladim. 65 kg ye kadar bu sekilde indim. fakat kilo verdikten sonra sagligima kavusmamla beraber ciddi bir guc kaybi oldu herhangi bir diyet filan da yapmadim. neticesinde sisko seviyesinden siska seviyesine indik ama goruntuden yine memnun olmadim. olmusken birazda sekil verelim soyle plaj vucudu tipinden bir vucut yapalim da goruntumuzden once kendimiz memnun olalim dedim. yaklasik 1 yildir da evde kaslari duzenli bir sekilde calistiriyorum. 70 kiloya ciktim goruntude ufak gelismeler var ama cok ciddi bir sekillenme degil. artik bu yaza biraz daha duzgun bir sekilde gireyim istiyorum.

Calisma sartlarim biraz agir oldugundan fazla da yuklenemiyorum. haftanin 3 gunu 14 saat ayakta durmam gereken bir iste calisiyorum bu 3 gun insan perisan oluyor tabi elimi agirliga surmuyorum. 7-8 saat gibi uyku duzenli. 2 gunde 8 saat gibi calisiyorum. bu gunlerde kol omuz ve gogus calisiyorum. 2 gunum de tatil. bu 2 gunde de karin ve sirt ekleyerek ayni programi devam ettiriyorum. toplam da 8 saat kadar calistirabiliyorum kaslari ve sadece ust vucut. bacaklara ise hic calismiyorum malum zaten devamli agriyorlar isten dolayi ama bi cozum bulacagim ileride. simdilik hic de uzerine dusunemiyorum herhangi bir sakatlik issiz kalmama sebep olabilir acikcasi korkuyorum.

kilomun iki kati miktarinda protein almaya ozen gosteriyorum ve duzenli hemde ayarli besleniyorum. deha once de yazdigim gibi evde calisiyorum bench press sehpasi bir kac bar yeterli agirlik var elimde yani neredeyse her hareketi yapabiliyorum barfiks bile var evde.

bu imkanlarla daha iyisini yapabilirmiyim bir danisayim istedim arkadaslar. resimleri de paylastim :)

Snapshot_20131117.JPG Snapshot_20131117_1.JPG

2. 34s2104

34s2104 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgilendirdiginiz ve ilgilendiginiz ici cok tesekkur ederim walla zor bisi mi sordum acaba ki ?

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-24'e aykırı başlık açmak!

Madde 24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş