Bir daha ki yaşamımda..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MaximusDeniz tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    Dünyaya yeniden gelme şansınız olsa kendi yaşamınızda neleri değiştirirdiniz. ?kafa_

2. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Pişmanlık çok var herhalde MaximusDeniz? :)

Çok şey değiştirirdim. Ama mutlaka yine hatalar yapıp yine sonunda birşeyleri değiştirme ihtiyacı duyardım. :)
    Ne olursa olsun hayatta pişmanlıklar olacaktır, önemli olan pişmanlıklardan ders alabilmek.

; Diye düşünüyorum.

3. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    Oooo Gençlık hatalarım cok Kafayı kullanmayı bi kere zaten gençken fark edemiosn :) şahsen hala gençim 18 yaşndaym olgunlaşmaya başladm ama yinede gençlik fazla :) pişmalık çok ewt örneğin dövmem war 2 sene önce yaptırdım yanlş arkadaş seçiminden dolayi çewremde herkeste wardi bende de olmalydi.. düşüncesyle
    smdiki aklım olsa yada yeniden gelsem dövme yaptırmaz TSK'ya katılmak için oturur ewmde harıl harıl ders çalışırdım :):)

4. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Boşver sıkma tatlı canını bu kadar. Bırak geçmişi geçmişte kalsın. Kafanı kurcalayıp, seni daha fazla rahatsız etmesin. Yoksa hepimizin hali intiharlık.:)

5. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    Haha. Dogru dion ama gece gece sıkıntı bastı işte bnde forumda boş muabbet yapiyim dedim:D:D

6. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    İyi yaptın. Arada basar.:) Bilirim:):)

7. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    Yatiyim bn ya sabah kalkamıcam yoksa okula :D:D cümleten iyi geceler görüşmek üzere :)

8. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ne kadar hatayı düzeltirsem düzeltiyim eminim ki başka hatalar olurdu. mesela her sınav sonrası sınavlara bir hafta önceden çalışacağım dememe rağmen şu an sabah saat 10 daki sınava çalışmaya yeni başladım :)

9. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Genel olarak ertelemeden doğan sıkıntılar söz konusu sanırım. Kulağa hoş gelen mükemmelliyetçilikten doğan takıntılı bir durumdur ki bayağı can sıkıcı bir olaydır. Geçmişteki üzüntülerde de kalmak depresyona itebilir. Anı yaşamanın değeri de burada ortaya çıkar ve her duruma dair haklı ya da haksız eleştirilerle büyüyebilmek de kişinin doğrusuna ya da yanlışına dair iyi fikir verir. Bu yüzden çatışılacak olunsa dahi her türlü çevrede bulunarak sosyalleşip pozitif geri bildirimler almak epey hayırlı olabilir. Neticede doğru da yanlış da mutlak değerdedir. Ortak akıl ise sosyalleşmenin meyvesi...

10. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    18 yaşını aştıktan sonra yanlışlarını asgariye indirdiysen fazla pişmanlık duymazsın. Çocukken hiç yüzünü kızartıcı bazı olaylara karışmadığını iddia eden insanlar yalan söylerler.

Dövme konusuna gelince; keşke bekleseydin, amacına ulaştıktan sonra yaptırırdın. O zaman sorun olmazdı.( Özellikle deniz harp )

11. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka

Deşme Yaramı ya.. :( zaten pişman oldum harp okulu istiordm bnde deniz harp ama işte büyüdükçe fark ettk neyin ne olduuunukafa_

12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Neyı degıstırmek ıstedıgımı bılemem ama degıstırmek ıstemeyecegım seyler: aılem ve ınancım olacaktır basıt olarak..

13. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    buda ayri bi bakış acısı tabiki konuya çok şükür bnde inancım ve ailemden memnunum yani kmse deiştirmk istemez sanrm

Sayfayı Paylaş