Bir ay oluyor bir kac sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bkzHalo tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler merhaba.23 Kasimda basladik 3 arkadas bu ise.İlk hafta ufull adaptasyonla basladik.Sonra bolgesel antrenmana gectik.Gogus on kol,sirt arka kol,omuz bacak giriyoruz.3 gun boyle bir gun dinlen sonra yine ayni.Gunde 3 yumurta bir muz 50 gr findik 50 gr yulafi sut ve kuru meyve+mandalinayla yiyoruz.Kahvaltida peynir domates portakal suyu 3 yumurta dedigim gibi.Aksamda yurtta ne cikarsa artik :) Oglenleri ise okulda yemekhanede yiyoruz kesin tavuk veya et oluyor.Bu spora kizlara hava atmak icin degilde saglikli ve iyi bir vucudumuz olsun diye basladik ayni zamanda basketbolda gelisebileyim diye.Sizce beslenmemiz nasil ve antrenman programimiz nasil? Ss atamiyorum tabletten ama musait oldugumda pc den ekleyecegikm.Boy 177 kilo 68 asiri yag yok sadece alt karinda birikmis biraz.Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar :)

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bana göre yurt şartlarında bu sporda ilerlemek baya zor . Beslenmeniz yetersiz , tam olarak amacınızı bilmiyorum ama amaç sadece sağlıklı kalmaksa bu yeterlidir . Ama amaç büyümek ise gelişmek ise bunlar yetersiz kalır .

technical1967 bunu beğendi.
  3. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yurt sartlarinda hacim kazanamam mi yani ? Her gun 5 ogun yemek yiyoruz ara ogunler dahil.Eger tavsiye ettiginiz besinler varsa yazarsaniz kullanabiliriz hazir mamul olursa daha iyi olur.Tavuk gogsu tarzi seyleri pisiremiyoruz anca konserve ton baligi falan.Onerilerinizi yazarsaniz memnun olurum.Pc ye gectigimde ss atacagim insAllah

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    5 öğün yemek tüketmek önemli değilki .. 5 öğün yemekte neleri ne kadar olarak tüketiyorsun ? Bu önemli . Maddi durumunuz iyiyse dışarıda göğüs ızgara yapan yerlerdende karşılayabilirsiniz . Whey protein + muz ile antreman sonrası ihtiyacınızı hızla karşılayabilirsiniz . Ara öğünlerde yogurt + abartısız kuruyemiş tüketebilirsiniz . Ton balıklı sandviç yapıp tüketebilirsiniz . Birçok alternatif bulunmakta ..

technical1967 ve stefan35 bunu beğendi.
  5. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Acikcasi protein tozu kullanip kullanmamakta kararsizim.Zarari olacaksa ilerde kullanmamin anlami yok.Okulda iki kere yemek yiyorum.Her gun ya tavuk ya et kesin cikiyor.Yanindada tam bugday ekmegi ile beraber.

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    protein tozu zararlı diye bir şey yok kardeşim. zararı olsaydı bize olurdu tek zararı kas yapar :) emin ol

7. landeraro69

landeraro69 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Birader bendede o gobek vardi yogurt kuru yapiyorum etkisini simdiden gosteriyo tavsiye ederim. Googledan arastir

8. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Gobek yok o kadar ss atacagim o zaman gormus olursunuz : Bide ev yogurdu yiyemeyiz hazir ne markayogurt tavsiye bide kuruyemislrr ne findik fistik badem mi

9. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    badem, fıstık, fındık,kaju hepsinden tüketebilirsin kavrulmamış olursa daha çok faydalı olur.

10. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Obur fistikta tuzlu degil mi baya? :)

11. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tuzsuz olanı ye kardeşim ben tuzsuz alıyorum kuruyemişçiden :) yoğurt markası farketmez bütçene uyanı al

12. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    EyvAllah kardesim.Antrenman programi hakkinda ne dusunuyorsun peki

13. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  14. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    programın iyi kardeşim kombinasyon güzel yani bir büyük bir küçük kas şeklinde yapmışsın devam et
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Aralık 2015 ---
    madem program 3 günlük bari 1 gün dinlen 1 gün antrenman şeklinde çalış daha iyi olur

15. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Oyle ancak haftada 6 Gun oluyor antrenman.Sizin deyisinizle 3 e duser.

16. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Antreman programını yazmamışsın göğüs ama çeşit çeşit göğüs antremanı var neyse orayı geçelim . Defalarca söylüyorum kendinize uygun sana hangi hareket daha çok pump yani kas grubuna vuruyosa onu yap vurmayan hareketleri değiştir muhtemelen ya yapamıyosun yada sana göre değil hemen başka alternatif hareket ara hissetmen lazım bench press yapcaksan göğüsü hissetceksin eğer hissedemiyosan doğru yaptığından eminsin bırak onu dumbellerle yap aynı hereketi

Beslenme konusunda 140 gr proteine ihtiyacın var senin bunu bi şekilde al sağlıklı karbonhidrat al makarna esmer pirinç falan olmaz diye bişi yok şöyle düşün hiç spor yapmamaktansa her halükarda spor yamış halin daha iyi olucak kimsenin motivasyonunu bozmasına izin verme başarılar .

stefan35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş